2020 m. vasario 22 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
TAU studentai tradiciškai apsilankė Radviliškio rajono savivaldybėje ir susitiko su meruSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje įvyko tradicinis susitikimas su Radviliškio trečiosios amžiaus universiteto studentais.

„2019 metai Radviliškiui buvo puikūs, turtingi įvykių, renginių, darbų. Tikimės, kad ir 2020 metai bus puikūs. Laukiame ir dirbame dėl Radviliškyje vyksiančios Trečiojo amžiaus universiteto IV universiados, jubiliejinės, 20-osios Tulpių žydėjimo šventės, tarptautinio jaunimo kultūros ir sporto festivalio, naujų ir tęstinių projektų, naujų darbų, idėjų", - susitikime su senjorais sakė meras.

Su TAU studentais meras aptarė 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos ir administracijos nuveiktus darbus, pasidalijo 2020 metų darbų planais, biudžeto formavimo aktualijomis, veiklomis vandentvarkos, kraštotvarkos, kelių ir gatvių tvarkymo socialinės rūpybos, švietimo įstaigų tinklo pertvarkos srityse.

„Trečiojo amžiaus universiteto studentų smalsumas ir žingeidumas – puikus pavyzdys visiems, kaip reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Juk tuo, ką sužinai, dar ir su kaimynais ir draugais pasidalyti galima, juos sudominti Radviliškio rajono savivaldybėje nuveiktais darbais ir ateities planais“, – tokių susitikimų galimybėmis dalijosi rajono vadovas.

Studentai domėjosi netvarkomais, apleistais pastatais Radviliškio rajone ir mieste, buvusių paplentės sodų ateitimi, mero planais dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą, autobusų tvarkaraščio pakeitimo galimybėmis, vaikų žaidimų aikštelių mieste plėtros galimybėmis.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)