2021 m. birželio 15 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Trečiojo amžiaus universiteto studentai mokslo metų pabaigą paminėjo gegužinėjeSpausdinimo versija

Kaip sako lietuvių liaudies išmintis, kantrybė yra dorybė. Covid-19 pandemija ir paskelbtas karantinas gerokai sujaukė Radviliškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojų planus ir veiklas, privertė viską perkelti į virtualią erdvę.

Realaus susitikimo teko laukti ilgai ir kantriai. Pandeminė situacija Lietuvoje šiuo metu gerėja, karantino ribojimai atlaisvinami, vėl leidžiama vykdyti veiklas viduje ir lauke, nemažai žmonių nuo viruso jau pasiskiepijo, todėl po ilgų nesimatymo mėnesių birželio 9 dienos vakarą senjorai susirinko į mokslo metų pabaigos ir vasaros pradžios šventę Eibariškių parke.

Šventėje dalyvavo per šimtą TAU lankytojų. Senjorai susitiko su visiems gerai pažįstama humoristinių televizijos laidų vedėja, nusifilmavusia ne viename televizijos seriale aktore Violeta Mičiuliene, kuri skaitė paskaitą „Viskas bus gerai“. Ji ne tik ragino senjorus į viską žiūrėti optimistiškai, bet ir linksmino juos, pasakodama įvairiausius  nutikimus iš savo gyvenimo, praskaidrino visiems nuotaiką.

Senjorus sveikino ir jiems geros vasaros, stiprybės, sveikatos, linkėjo ir aktyvumu džiaugėsi Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Čepononis. Sveikinimo žodį senjorams tarė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, TAU veiklos koordinatorė Živilė Laurutienė ir Radviliškio rajono TAU rektorė Irena Vaitkienė.

Šventės dalyviai nepraleido progos pabendrauti, padainuoti visiems žinomas dainas kartu su Radviliškio miesto kultūros centro grupe „Marsa“ bei liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“. Prieš šventę Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės visiems norintiems šventės dalyviams specialiu aparatu nustatė biologinį amžių bei kitus kūno parametrus. Tikimės, kad šventė išliks visų atmintyje.

Linkime gražios, spalvotos, saulėtos vasaros!

Susitikime rudenį!

Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)