2020 m. birželio 5 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijų skyrius – Eligijos Zoltnerienės 2020 m. veiklos uždaviniai

1. Viešinti Radviliškio rajono savivaldybės, Savivaldybės tarybos, Savivaldybės administracijos veiklą, bendradarbiauti su vietos, regiono ir šalies žiniasklaidos atstovais, rengti Radviliškio rajono savivaldybės biuletenį „Savivaldybės aktualijos“, bendradarbiauti kuriant ir rengiant laidas „Radviliškis šiandien ir rytoj“, reportažus informacinėse Šiaulių apskrities televizijos laidose. Nuolat atnaujinti Radviliškio rajono savivaldybės svetainę internete adresu www.radviliskis.lt ir paskyrą socialiniame tinkle Facebook.

2. Kontroliuoti valstybinės kalbos vartojimą Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje veikiančiose įmonėse ir įstaigose, interneto svetainėse, derinti viešųjų užrašų, iškabų projektus, konsultuoti fizinius ir juridinius asmenis valstybinės kalbos vartojimo ir jos taisyklingumo klausimais, tikrinti viešuosius užrašus Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje.

3. Parengti Radviliškio rajono savivaldybės 2019 m. veiklos ataskaitos santrauką visuomenei.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-22 13:55:12
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)