2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Investicijų ir turto valdymo skyrius – Justės Kriuklienės 2020 m. veiklos uždaviniai
  1. Pagal poreikį sudaryti Savivaldybės būsto fonde esančio nekilnojamojo turto ir kito savivaldybės valdomo turto atnaujinimo, remonto ar likvidavimo darbų sąmatas, atlikti Savivaldybės būsto fonde esančio nekilnojamojo turto remonto darbų priežiūrą vietoje.

  2. Organizuoti ir vykdyti Savivaldybės nekilnojamųjų daiktų (toliau – turto) pardavimą viešuosiuose aukcionuose, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Parengti dokumentus/ leidimus Savivaldybės turto privatizavimui, bendradarbiaujant su Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos ir VĮ Turto banku.

  3. Įgyvendinant Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo nuostatose numatytus uždavinius, ruošti šilumos tiekimo veiklai reikalingus sprendimus ir įsakymus, koordinuoti ir kontroliuoti uždarųjų akcinių bendrovių „Radviliškio šiluma“ ir „Baisogalos bioenergija“ veiklą.

  4. Ruošti keleivių pavėžėjimo vietiniais maršrutais bei lengvaisiais automobiliais – taksi veiklai reikalingus sprendimus ir įsakymus, koordinuoti ir kontroliuoti šią veiklą Radviliškio rajone, atlikti vežėjų vietiniuose maršrutuose patiriamų nuostolių kompensavimo tvarkos priežiūrą ir kontrolę.

  5. Koordinuoti Savivaldybės kontroliuojamų įmonių bei įstaigų ir biudžetinių įstaigų lengvojo transporto eksploatacijos kontrolę, rengti tam reikalingus sprendimus ir įsakymus.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-24 08:40:20
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)