2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vėl rugsėjis...Spausdinimo versija

Šiemet Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė vaiskų ir šiltą rugsėjo 3-iosios rytą pasitiko savo mokykloje 25-ąjį rugsėjį. Mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, mokytojai ir tėvai nekantriai laukė nuskambant pirmojo šių mokslo metų mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio mokinius ir mokytojus į klases.

Malonius ir šiltus sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėvams dovanojo mokyklos-darželio direktorė Vita Fessler, Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas. Jis padovanojo mokyklai knygų, Radviliškio savivaldybės atstovas Gintautas Vyčas–simbolinį Lietuvos šimtmečio varpą.Šventėje dalyvavo savivaldybės tarybos narys Rimantas Vaičiurgis, seniūno pavaduotoja Aldona Vaičiurgienė ir Baisogalos bažnyčios klebonas kun. Arūnas Urbelis. Visiems linkėta sėkmės, energijos ir kantrybės, pirmokams – nepatirtų įspūdžių, tėvams – džiugesio ir pasididžiavimo savo vaikais, mokytojams profesinės išminties, mokinių ir tėvų pagarbos, abiturientams – sėkmingo mokslo metų užbaigimo. 

Šiais mokslo metais į mūsų mokyklos mokinių gretas papildė 20 pirmokų, kuriuos atlydėjo Baisogalos gimnazijos abiturientai, o pirmaklasius pažinimo, mokslo ir žinių keliu ves patyrusi pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Volskytė. Visi pirmokėliai buvo apdovanoti Šeimos labdaros ir paramos fondo dovanėlėmis. O vėliau į dangų paleido abiturientų dovanotus svajonių balionius. Į dangų pakilo ir kitų klasių balionai.

Šventėje netrūko linkėjimų, pirmokų posmų, puikios nuotaikos, kurią padėjo sukurti personažas Ragana. Kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir, kunigo žodžiais tariant, pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga. Lai rugsėjo varpelis pažadina mumyse atradimo, pažinimo ir tobulėjimo džiaugsmą!  

 

Baisogalos mokyklos-darželio informacija     

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)