2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Arimaičių ežeras tapo patrauklesnis poilsiautojams

Šiuo metu baigti Radviliškio rajono Arimaičių ežero viešosios poilsio infrastruktūros sukūrimo statybos darbai. Darbai buvo vykdomi siekiant įgyvendinanti projektą „Radviliškio rajono Arimaičių ežero viešųjų erdvių plėtra, sukuriant viešąją poilsio infrastruktūrą“ (projekto kodas Nr. VP3-1.2-VRM-01-R-61-013).

Projektas finansuotas pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę VP3-1.2-VRM-01-R „Prielaidų spartesnei ūkinės veiklos diversifikacijai kaimo vietovėse sudarymas“.

Projekto finansavimo ir administravimo sutartį Radviliškio rajono savivaldybės administracija sudarė 2011 m. spalio 6 d., jo veiklų įgyvendinimo pradžia – 2011 m. spalio 6 d., o pabaiga – 2013 m. liepos 31 d. Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 695 561,00 Lt. Pagal projekto finansavimo ir administravimo sutartį jis finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo (591 226,85 Lt), Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų (52 167,07 Lt), o Radviliškio rajono savivaldybės administracija projektui vykdyti skyrė 52 167,08 Lt.

Arimaičių ežero viešosios poilsio infrastruktūros sukūrimo darbus vykdė AB „Pasvalio melioracija“, su kuria dėl Radviliškio rajono savivaldybės Arimaičių ežero viešosios poilsio infrastruktūros sukūrimo techninio darbo projekto parengimo ir statybos darbų atlikimo 2012 m. kovo 8 d. buvo pasirašyta rangos sutartis. Atliekamų darbų techninę priežiūrą atliko UAB „Optimum Projektai“, su kuria techninės priežiūros sutartis buvo pasirašyta 2012 m. liepos 17 d. Pagal šį projektą buvo atlikta Arimaičių ežero viešųjų erdvių plėtra ir sukurta nauja viešoji poilsio infrastruktūra: įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai su apšvietimu, lieptas-prieplauka bei pėsčiųjų tiltas, smėlio paplūdimys su vaikų žaidimo, tinklinio, krepšinio aikštelėmis, persirengimo kabinos ir pavėsinės su laužavietėmis, mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės, stovai dviračiams ir pan.), rekonstruota autotransporto stovėjimo aikštelė, įrengta viešųjų tualetų (biotualetų) aikštelė. Projekto įgyvendinimas prisidėjo ne tik prie bendro sanglaudos tarp miesto ir kaimo vietovių patrauklumo skatinimo, bet ir gyvenamosios aplinkos Šeduvos miesto seniūnijos gyventojams gerinimo, gyventojų verslumo ir užimtumo didinimo: sutvarkyta paplūdimio zona turi potencialą tapti pagrindine gyventojų susibūrimo vieta poilsiui ir vietos veiklos grupių organizuojamoms šventėms bei sporto renginiams.

Pasak Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo Kazimiero Augulio, šiuo projektu įgyvendintos veiklos prisidės prie geresnių gyvenimo sąlygų kūrimo ir prielaidų sukūrimo ūkinės veiklos diversifikacijai skatinti, jaunų žmonių migracijos mažinimo.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2013-09-01 17:53:41
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)