2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai kėlė kvalifikaciją
170 Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojų 2010 metų kovo–birželio mėnesiais tobulino savo žinias ir gebėjimus strateginio valdymo ir planavimo, vadybos ir valdymo, viešųjų pirkimų, administravimo ir biuro valdymo, viešinimo ir pristatymo, asmeninių kompetencijų valdymo srityse, mokėsi užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų). Populiariausi buvo užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) programos kursai, juos pasirinko, išklausė ir pagal mokėjimo lygį pažymėjimus gavo 88 darbuotojai.
 

Anglų kalbos kursai

Savivaldybės tarnautojai mokėsi pagal paprojektyje „Administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimų stiprinimas Radviliškio rajono savivaldybėje“ numatytas veiklas.

Rajono plėtrai didelę įtaką turi viešojo sektoriaus darbuotojų gebėjimas atlikti savo pareigas, suvokti rajono problemas, aukšta kvalifikacija bei įgūdžiai padeda pagerinti socialinę ir ekonominę rajono padėtį, todėl pagrindinis šių mokymų tikslas – tobulinti Radviliškio rajono savivaldybės institucijų žmogiškuosius išteklius, didinant valstybės tarnautojų ir darbuotojų kvalifikaciją.

Pasak projekto vadovės, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Danguolės Laurinaitienės, šis projektas padėjo kelti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojų kvalifikaciją bei žinių lygį, didino valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, administracinius gebėjimus.

Mokymo paslaugas Radviliškio rajono savivaldybei teikė viešoji įstaiga Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras.

Paprojektis parengtas siekiant gauti finansinę paramą iš Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos pagal EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų subsidijų schemą „Vietinės ir regioninės valdžios bei jos institucijų administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimų stiprinimas“.

Bendras paprojekčio biudžetas – 252 600 Lt, iš jų 214 710 Lt – Gebėjimų stiprinimo fondo parama (paprojektį finansuoja Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija pagal EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus ir bendrai finansuoja Lietuva). Paprojektis pradėtas įgyvendinti 2009 m. lapkričio 2 d. ir bus baigtas 2010 m. rugpjūčio 30 d.

Seminaro „Vadyba ir vadymas“ klausytojai

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Investicijų ir projektų valdymo skyriaus informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2013-09-01 22:05:37
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)