2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vietos savivaldos dienos proga padėkota savivaldos srityje dirbantiems žmonėmsSpausdinimo versija

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Ši diena skirta pagerbti savivaldos srityje dirbančius žmones ir priminti savivaldos svarbą ir reikšmę visiems ją kuriantiems ir sprendimų priėmimo bei iniciatyvų siūlymo teisę turintiems Radviliškio rajono gyventojams.

Vietos savivaldos dienos proga vietos savivaldos srityje dirbančius Radviliškio rajono gyventojus pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. „Mieli kolegos Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnai, seniūnaičiai, visuomeninių organizacijų, bendruomenių vadovai, visi rajono gyventojai! Spalio 10-ąją švenčiame Vietos savivaldos dieną. Ši šventė skirta ne tik padėkoti tiems, kurie dirba vietos savivaldos srityje, bet ir tam, kad visi suprastume, kokią reikšmę turi patys žmonės, kurdami gerovę savo gyvenamojoje teritorijoje, kokią galią turi jų pačių priimami sprendimai. Kviečiu visus dirbti rajono gyventojų labui, dėkoju už nuveiktus ir būsimus darbus, įgyvendintus ir dar tik planuojamus projektus. Linkiu tinkamai ir garbingai atstovauti savo rajono žmonėms, o gyventojams – būti aktyviems piliečiams ir savo krašto šeimininkams. Telydi mus visus sėkmė, pasitikėjimas savo jėgomis ir naujos idėjos“, – sakė jis.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, sveikindama Savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus, kuriančius vietos savivaldą, sakė: „Esate tie, kurie dažnai išjudina ir vietos bendruomenę, buria ją bendram gerovės kūrimui. Nuo Jūsų geranoriškumo ir paslaugumo labiausiai priklauso, ar rajono gyventojai jaučiasi tikraisiais savo savivaldybės šeimininkais, ar jie jaučiasi komfortiškai ir laukiami, siūlydami vienas ar kitas idėjas visų gerovei, tad dėkoju jums už darbą savo rajono žmonėms. Gerbkime vieni kitus, vertinkime vieni kitus ir toliau kasdien dirbkime savo krašto žmonių labui“.

Vietos savivaldos dienos proga pagerbti vietos savivaldos atstovai. Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos ženkleliai „Už nuopelnus savivaldai“ įteikti Gintautui Vičui, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjui, už profesionalų, kruopštų ir rezultatyvų darbą inžinerinės infrastruktūros objektų modernizavimo ir plėtros srityje bei svarų indėlį į Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų gerovę, Sigutei Martynovienei, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnijos vyresniajai specialistei, už profesionalų, kruopštų ir sklandų darbą vietos savivaldos srityje bei ženklų indėlį į Radviliškio miesto gyventojų gerovę, Vitalijai Mikulskienei, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Sidabravo seniūnijos vyresniajai buhalterei, už profesionalų, kruopštų ir sąžiningą darbą bei aktyvią bendruomeninę, socialinę ir kultūrinę veiklą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)