2021 m. sausio 17 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Virtualiai – apie projekto „Reflektavimo sistemos diegimas Radviliškio rajono mokyklose“ vykdymąSpausdinimo versija

2020 m. gruodžio 2 d. virtualioje mokymosi aplinkoje vyko pasitarimas dėl projekto „Reflektavimo sistemos diegimas Radviliškio rajono mokyklose“ (Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0015) įgyvendinimo. Susitikime dalyvavo ne tik projekto partnerių Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, Radviliškio Vaižganto ir Vinco Kudirkos progimnazijų, Radviliškio rajono Baisogalos ir Grinkiškio Jono Poderio gimnazijų vadovai ir pedagogai, bet ir bet ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas.

Pasitarime buvo pristatytos projekto veiklos, kalbėta, tartasi dėl veiklų vykdymo datų. Svarstyta pandeminė situacija Lietuvoje – kyla daug neapibrėžtumo dėl projekto veiklų įgyvendinimo.

Džiugu, kad dalis projekto veiklų pradėtos vykdyti – įsigytos mokymo paslaugos, nupirkta virtualios reflektavimo sistemos „Reflectus“ naudojimo licencija. Dalyvaujantiems pasitarime mokymų programą ir virtualią reflektvavimo sistemą pristatė Skaistė Lazdauskaitė ir Vaiva Stanionė, UAB „Refleksija“ atstovės.

Projekto partnerių mokyklų pedagogai, administracija, pagalbos mokiniui specialistai kviečiami 2021 m. sausio 4 ir 5 d. dalyvauti virtualios sistemos „Reflectus“ naudojimo mokymuose. Smulkesnę informaciją galima rasti www.semiplius.lt Šią sistemą galės naudoti projekto partnerių mokyklų bendruomenės net du metus. 

Pasitarimo pabaigoje buvo išsakyti lūkesčiai dėl projekto. Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė, apibendrindama renginį, pakalbino pasitarimo dalyvius – kiekvienas išsakė savo viziją ir požiūrį į reflektavimo sistemos diegimą. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas visiems palinkėjo sėkmės įgyvendinant projektą ir būti sveikiems.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos lėšomis.

www.esinvesticijos.lt

www.radviliskis.lt

Živilė Laurutienė, projekto vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)