2022 m. gegužės 27 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienaSpausdinimo versija

Gegužės 15 dieną Šeduvos kultūros ir amatų centras pakvietė Baisogalos gimnazijos jaunuosius šaulius kartu paminėti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną. Ši gilias tradicijas turinti šventė pirmą kartą organizuota 1935 metais Kaune, norint supažindinti civilius su kariuomenės veikla.

Minėjime dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis sveikino renginio dalyvius, šaulius ir karius su vienybės švente, jaunimui priminė svarbią  mūsų krašto žuvusiųjų partizanų istoriją. Tėvynės gynėjai buvo pagerbti tylos minute.

Šeduvos Laisvės aikštėje svarbus renginio akcentas - iškilminga jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonija, padėkų įtekimo ceremonija. Renginyje skambėjo Šeduvos gimnazijos pučiamųjų orkestro (vad. K. Meškauskas), Šeduvos kultūros ir amatų centro direktoriaus Vaidoto Katučio, Baisogalos gimnazijos mokytojos Giedrės Nakutienės atliekami kūriniai. 

Viso renginio metu veikė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608-osios pėstininkų kuopos ginklų ekspozicija, kariai dalijosi patirtimi bei žiniomis apie eksponuojamus ginklus. Aktyvias veiklas vaikams ir suaugusiems organizavo Radviliškio šratasvydžio klubas „Juodvarniai“,  Šeduvos ir Baisogalos šauliai. Renginį vainikavo televizijos projektų dalyviai, jaunimo grupė „Marabu“.

Ši šventė yra puiki proga pamatyti Lietuvos kariuomenę iš arčiau, susipažinti su jų ginkluote, ekipuote, užduoti visus rūpimus klausimus, susijusius su tarnyba Lietuvos kariuomenėje ir kitomis temomis.

Šaulė Giedrė Nakutienė
Nuotraukos Giedrės Nakutienės

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)