2022 m. gegužės 27 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Visuomenės sveikatos biurui pradėjo vadovauti nauja direktorėSpausdinimo versija

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui nuo 2022 m. gegužės 16 dienos pradėjo vadovauti konkurso būdu atrinkta vadovė Agnė Šlekienė.

Naujoji vadovė yra baigusi visuomenės sveikatos bakalauro ir viešojo valdymo magistro studijas. 14 metų dirbo visuomenės sveikatos srityje. 2008 m. pradėjo dirbti viename iš pirmųjų Lietuvos visuomenės sveikatos biurų – Šiaulių visuomenės sveikatos biure, o 2013 m. papildė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro kolektyvo gretas. Dirbo stebėsenos specialistės ir stiprinimo specialistės, kuri atsakinga už vaikų sveikatą, pareigose.

Gegužės 16 dieną Savivaldybės meras V. Simelis pristatydamas Visuomenės sveikatos biuro kolektyvui naująją vadovę linkėjo jai sėkmės, o pati Agnė Šlekienė sakė: „Vadovaudama Biurui laikysiuosi tikslo – tobulinti ir toliau vykdyti visuomenės sveikatos stebėseną, tęsti įvairioms tikslinėms grupėms (vaikams ir jaunimui, tėvams ir kitiems suaugusiesiems, senjorams ir kt.) skirtas visuomenės sveikatos stiprinimo veiklas bei didinti gyventojų sąmoningumą įvairiomis su sveikata ir jos stiprinimu susijusiomis temomis. Manau, kad būtina užtikrinti, kokybiškų, prieinamų, mokslu grįstų ir gyventojų poreikius atitinkančių paslaugų tiekimą.“ Taip pat direktorė Agnė Šlekienė teigė, kad stengsis išlaikyti stiprią komandą, kur kiekvienu darbuotoju galima pasitikėti kaip partneriu. „Sieksiu tikslų įgyvendinimo glaudžiai bendradarbiaujant su kolegomis, įvairiomis įstaigomis ir organizacijomis. Tikiu, kad nemaža sėkmės dalis priklauso nuo komandos, todėl bendradarbiavimą grįsiu savitarpio pagalba“, – sakė naujoji vadovė.

Linkime sėkmės ir energijos dirbant visuomenės sveikatos gerinimo srityje.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)