2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tarptautinė šypsenos diena Pociūnėliuose Spausdinimo versija

Kiekvieną pirmą spalio mėnesio penktadienį nuo 1999 m. visas pasaulis švenčia Tarptautinę šypsenos dieną. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė, pakviesta geografijos mokytojos Ligitos Norgailės, taip pat prisijungė prie šios dienos paminėjimo.

Mokiniai, mokytojos vadovaujami, parengė šventinį stendą „Šypsenų fotogalerija“. Geltona spalva švytinčiame stende pateikta nemažai informacijos apie Tarptautinę šypsenos dieną, keliolika posakių bei sparnuotų frazių apie šypseną, priminta, kokios šventės švenčiamos spalį. Ypatinga šviesa ir šiluma spinduliavo nuotaikingi vaikų piešiniai. Keli stendo akcentai skirti mokyklos mokytojams Tarptautinės mokytojų dienos proga. Džiugiai visus nuteikė malonus kvietimas „Nusišypsok“. Tikrai stengėsi tą dieną daugiau šypsotis ir vaikai, ir mokytojai. Kaip gera jausti šalia kitą žmogų ir kaip smagu visiems kartu šypsotis, įrodė vaikai, drauge su mokytoja trumpam stabtelėję greta širdis sušildančio stendo.

Mokytoja Ligita Norgailė dalijosi mintimis: „Šypsena – kaip ir kiti ypatingo dėmesio nusipelnę dalykai – turi savo dieną. Šypsena, nuoširdi, atvira, tokia... vaikiška, iš visos širdies, – užkrečiama. Laimingo vaiko šypsena yra visas pasaulis. Kaip teigia ir tvirtina gydytojai, besišypsantys žmonės yra ne tik laimingesni, bet ir sveikesni.“

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)