2019 m. rugsėjo 15 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Svečiai iš Utenos domėjosi švietimo klausimaisSpausdinimo versija

Rugsėjo 11 d. Radviliškyje viešėjo svečiai iš Utenos: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir vyriausioji specialistė Virginija Vaitiekienė, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė bei metodininkai.

Priimdamas svečius, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pristatė rajono finansinę situaciją, atsakinėjo į svečiams rūpimus klausimus. Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė pristatė rajono švietimo, kultūros ir sporto situaciją. Svečiai domėjosi švietimo įstaigų tinklo pertvarka, mokinių skaičiais mokyklose, lėšų skyrimu vaikų vasaros poilsiui ir kitais abiems rajonams aktualiais klausimais. Susitikimo metu buvo diskutuota apie rajono dalykų mokytojų metodinių būrelių veiklą, jos privalumus ir trūkumus, pristatyta Radviliškio geroji praktika – ilgalaikė mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokytojų akademija“.

Radviliškio raj. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro  Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

 

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)