2019 m. rugsėjo 15 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto bei rajono gyventojams buvo pristatytas rengiamas pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių įrengimo projektasSpausdinimo versija

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ (toliau – Projekto vykdytojas) kartu su Radviliškio rajono savivaldybės administracija (toliau – Projekto partneris) įgyvendina projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ (toliau – Projektas). Projekto partnerio teritorijoje vykdoma viena iš veiklų: pusiau požeminių konteinerinių aikštelių įrengimas ir pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių konteinerinėms aikštelėms įsigijimas. Įgyvendinant projektą siekiama pagerinti ir išplėsti Radviliškio rajono savivaldybės gyventojams skirtą komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūrą.

Projekto vykdytojo ir projekto partnerio iniciatyva Radviliškio miesto bei rajono gyventojai buvo kviečiami susipažinti su rengiamu pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių įrengimo projektu. Gyventojai buvo raginami išreikšti savo nuomonę, pareikšti savo pastabas, pastebėjimus ar pageidavimus dėl numatomo įgyvendinti Projekto.

2019 m. rugsėjo 3 d. susirinkimas vyko Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje. Susirinkimo metu Projekto vykdytojas gyventojams pristatė parengtus projektinius pasiūlymus, diskutavo apie numatytų aikštelių įrengimo būtinybę konkrečiose Radviliškio miesto ir rajono gyvenviečių erdvėse bei teritorijose. Projekto vykdytojas apgailestavo, kad į pristatymą susirinko nedidelis kiekis interesantų besidominčių rajone vykstančių procesų eiga.

Projekto vykdytojas nori informuoti, kad iškilus klausimams, susijusiems su numatomo įgyvendinti Projekto sprendiniais, Radviliškio miesto ir rajono gyventojus visada kviečia atvykti į Projekto įgyvendintojo administracines patalpas, adresu Pramonės g. 15-71, Šiauliai, specialistai suteiks visą informaciją apie Projekto sprendinius ir įgyvendinimo eigą.  

VŠĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro“ informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)