2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas Radviliškio mieto kultūros centreSpausdinimo versija

Rugpjūčio 26 dieną, 11 valandą, vyko Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas. Pasitarime dalyvavo ir Savivaldybės meras Antanas Čepononis, kuris pasveikino susirinkusiuosius artėjančių naujų mokslo metų proga ir palinkėjo kūrybiškumo, stiprybės ir sėkmės įveikiant kasdienius iššūkius. Su artėjančia Rugsėjo 1-ąja sveikino ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas.

Pasitarimo pradžioje buvo įteikti net trys Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos ženklai:

Gražinai Areliūnienei, Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotojai ugdymui, 60 metų proga už ilgametę rezultatyvią vadybinę veiklą, sveikatos stiprinimo ir sportinių tradicijų puoselėjimą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

Nijolei Krušienei, Radviliškio Vaižganto progimnazijos direktorei, 60 metų proga už ilgametę rezultatyvią vadybinę veiklą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

Reginai Ivanauskaitei, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorei, 60 metų proga už rezultatyvią vadybinę veiklą, etnokultūrinių tradicijų puoselėjimą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

Po sveikinimų ir linkėjimų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas ugdymo įstaigos vadovams pristatė reikalavimus, keliamus ugdymo proceso organizavimui dėl koronaviruso Covid – 19 grėsmės, pateikė rekomendacijas dėl Rugsėjo 1-osios šventės organizavimo, supažindino su „Nuotolinio ugdymosi/mokymosi vadovu“. 

Vedėjas akcentavo, kad pirmąsias savaites mokyklose reikėtų daugiau dėmesio skirti informacinių technologijų valdymo įgūdžiams įtvirtinti. Pasitarimo metu buvo aptarti ir rajono švietimo įstaigų mokinių ugdymosi bei brandos egzaminų rezultatai, atsakyta į švietimo įstaigų vadovų klausimus.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)