2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Muzika, poezija ir pianino garsais svaiginantis sekmadienis Burbiškio dvareSpausdinimo versija

Visą vasarą Burbiškio dvare vyko projekto „Burbiškio vasaros susitikimai“ renginiai. Paskutinis projekto renginys buvo ypač jaukus, šiltas ir nostalgiškas.

Burbiškio dvare visada ypatingą prieglobstį rasdavo poezija ir muzika, dažnai vykdavo muzikinės popietės, skambėdavo kompozitoriaus Johano Štrauso kurtos melodijos. Gaivinant buvusias tradicijas rugpjūčio 2 d. Burbiškio dvaro parkas buvo pripildytas dainininko Liudo Mikalausko sodraus balso, pianistės Virginijos Unguraitytės skambių pianino garsų ir aktorės Virginijos Kochanskytės išjaustos, įtaigios poezijos. Parko medžių paunksmėje pristatyta  muzikinė poetinė programa „Lėk, sakale!“. Tai buvo tarsi muzikinė poetinė kelionė šimtmečio kultūros keliu, apimanti tarpukario, karo, pokario, laisvos ir nepriklausomos Lietuvos kultūrą.

Taip pat norime priminti, kad dvaro centriniuose rūmuose iki rugsėjo 26 dienos veiks išskirtinė paroda „Dvaro elegancija“ iš A. Vasiljevo fondo kolekcijos, o konferencijų salėje iki spalio 31 d. – tarptautinio tapybos plenero metu nutapytų darbų paroda „Romantinės Burbiškio vizijos“.

Muzikinė poetinė programa yra viena iš Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio projekto „Burbiškio vasaros susitikimai“ veiklų. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Rimanto Benaičio fotografijos

Organizatorių informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)