2021 m. gruodžio 7 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Bendrystės dovanaSpausdinimo versija

Bendrystė – neįkainojama dovana, kurią galime pasidovanoti. Atrodo, nieko ypatingo, tačiau susiburti su draugais bei suteikti savo susitikimams prasmę gali tik tie, kas turi noro.

Siekiant prasmingai praleisti laisvalaikį, Vaikų dienos centre „Gandriukas“ vyko neuroedukatorės Rėdos Grigaitienės edukacinis užsiėmimas: „Bendrystės dovana. Kaip ją panaudoti išmintingai“.

Įtraukti ir sudominti gausų lankytojų būrį nėra lengvą, tad rasti kelią ir būdą reikia išmintingai, o svarbiausia, kūrybingai juo pasinaudoti. Užsiėmime vaikai individualiai gamino popierinius angelus, ant sparnų rašė savo svajones, norus, linkėjimus, pristatė juos.

Darbas poromis ir darbas grupėse įnešė šiek tiek sumaišties, nes reikėjo laikytis tam tikrų taisyklių. Vaikai su didžiuliu susidomėjimu klausėsi kiekvieno edukatorės ištarto žodžio, stebėjo kūno kalbą, nustebo išgirdę, kokios galingos yra mūsų mintys.

Spalvotų teptukų šiugždesys ir tylios draugų kalbos, kad neblaškyti užsiėmusių draugų, užsitęsė ilgiau nei buvo planuota, tad ne vieno tėvelio telefono skambutis priminė, kad laikas skirstytis.

Susitikime įgytos patirtys praturtino vaikų žinias savęs pažinimo link bei motyvuoja aktyvesnei veiklai. Dėkojame Radviliškio rajono VSB už suorganizuotą susitikimą bei prasmingai praleista laiką.

Informaciją parengė Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)