2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pociūnėliečiai – visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ dalyviaiSpausdinimo versija

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė sausio 13 d. prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyva siekta pagerbti žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą.

Iš ryto mokyklos languose buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Kiekvienam į mokyklą atėjusiam mokiniui, mokytojui įsegtas ženkliukas „Neužmirštuolė“, skirtas prisiminti kritusius už laisvę. Popierinius ženkliukus padarė ir įsegė mokyklos mokinių seimelio vaikai (seimelio koordinatorius Saulius Kryžanauskas).

Per pirmą pamoką istorijos mokytojas Saulius Čepaitis, organizavęs mokykloje pilietinę iniciatyvą, susirinkusiesiems į bendrą renginį priminė 1991-ųjų sausio 13-osios įvykius Lietuvoje. Žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Peržiūrėtas ir aptartas dokumentinis filmas „1991 sausio 13“.

Įspūdžiais iš sausio 11 d. Vilniuje vykusio XXIX tradicinio tarptautinio pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“, skirto Lietuvos laisvės gynėjams atminti, dalijosi aštuntokė Kornelija Kriaučiūnaitė ir dešimtokė Dominyka Cilinginaitė. Bėgime jos dalyvavo kartu su kitais mūsų mokyklos  jaunaisiais šauliais – Renaldu Kriaučiūnu ir Minvidu Cilinginu. Dalyvauti bėgime juos pakvietė tikybos ir etikos mokytoja, šaulė Giedrė Nakutienė. Įveikę visą 9 km bėgimo atkarpą, mūsiškiai šauliai apdovanoti specialiais atminimo medaliais.

Dalyvaudami visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje, parodėme, jog esame vieningi, jaučiame ypatingą pagarbą Lietuvos laisvės gynėjams, vertiname laisvę.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)