2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Iškilmingai atidarytas renovuotas Vaižganto progimnazijos stadionasSpausdinimo versija

Daugiau nei pusę milijono eurų kainavęs Vaižganto progimnazijos stadiono atnaujinimas – baigtas. Stadionas pasikeitė neatpažįstamai – įrengtos spalvingos tribūnos sirgaliams, įvairūs specializuoti sporto sektoriai, tinklinio ir futbolo aikštės, pakeista bėgimo takų danga. Stadiono renovacijos darbus atliko UAB „ROLANA“. Iš šių metų biudžeto Radviliškio rajono savivaldybė projektui įgyvendinti skyrė 137 000 Eurų.

Greičiau nei planuota

Šią savaitę Radviliškio Vaižganto progimnazijos bendruomenei ir visuomenei pristatytas renovuotas ugdymo įstaigos stadionas. Nors sutartis su darbų rangovais pasirašyta prieš metus, o darbų pabaigos data numatyta po 24 mėnesių, šią savaitę jau įvyko naujos lauko erdvės atidarymas.

Vaižganto gimnazijos direktorė Nijolė Krušienė modernų, visus aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantį stadioną vadina milžiniška dovana visai progimnazijos bendruomenei. Ji įsitikinusi, kad sportuoti gryname ore atnaujintame stadione bus galima nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. „Fizinis ugdymas – labai svarbus asmeniui ir visuomenei. Tai savotiška kultūros dalis. Nuolatinis judėjimas yra priešnuodis sąstingiui, kurį visi priverstinai išgyvenome pandemijos metu. Taigi ši dovana – išsipildžiusi mūsų svajonė ir didžiulė paskata vėl grįžti į aktyvų, fizinį gyvenimą. Tikiu, kad sportuodami ne tik pagerinsime savo fizinę būklę, bet ir atsikratysime blogų emocijų“, - renginyje sakė direktorė N. Krušienė.

Į atidarymą – su kamuoliais

Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis į šventę atvyko ne tuščiomis. Bendruomenei jis įteikė keletą naujutėlaičių kamuolių paragindamas moksleivius sportuoti ne tik fizinio lavinimo pamokose, bet ir laisvalaikiu. „Sporto nauda sveikatai niekas nedrįstu suabejoti, todėl svarbu, kad šis atnaujintas stadionas taptų kasdien aktyviai naudojama erdve. Tikiu, kad ši progimnazija užaugins ne vieną čempioną, tad smagu, kad dabar vaikai galės treniruotis patogiau, dažniau, moderniau atrodančioje aplinkoje“, - sako meras V. Simelis. Merui drauge su Radviliškio rajono administracijos direktore Jolanta Margaitiene ir Vaižganto progimnazijos direktore Nijole Krušiene patikėta perkirpti stadiono atidarymo juostelę.

Daugėja galimybių

Nauja stadiono erdvė atrodo įspūdingai: įrengtos naujutėlės krepšinio, tinklinio, futbolo ir treniruoklių aikštelės, rutulio stūmimo ir šuolių į tolį sektoriai, atnaujinti bėgimo takai. Visa teritorija saugiai aptverta ir apželdinta. Įrengtos stebėjimo kameros ir naktinis stadiono apšvietimas. Naujutėlaitėse tribūnose patogiai įsitaisyti galės 180 žiūrovų. Įrengta ir beveik 1500 kv.m automobilių stovėjimo aikštelė. Renginyje pakalbinta Radviliškio rajono administracijos direktorė sako, kad tai savotiška grąžinta skola progimnazijos bendruomenei. „Daug metų šis stadionas buvo apleistas su nykstančiais, nesaugiais bėgimo takais, neestetiška aplinka. Dabar išties širdis džiaugiasi matant bendruomenės spindinčias akis ir milžinišką entuziazmą. Esu tikra, kad dabar moksleivius aikštyne matysime daug dažniau. Juolab, kad padaugėjo ir galimybių pasirinkti širdžiai mieliausią sporto šaką“, - administracijos direktorė.

„Citius altius fortius“ – turi savo kainą

Viso Radviliškio Vaižganto progimnazijos stadiono atnaujinimo projektas kainavo 526 000 Eur. Valstybė jo įgyvendinimui skyrė 232 000 Eur, kita dalis lėšų – iš Radviliškio rajono savivaldybės. Vien tik šiemet tam, kad sėkmingai pabaigtų stadiono renovaciją savivaldybė iš biudžeto skyrė 137 000 Eur. Darbus, net greičiau nei planuota, atliko UAB „ROLANA“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Akimirkos:

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)