2021 m. sausio 20 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“Spausdinimo versija

Karantino metu pasikeitus įprastam gyvenimo ritmui bei artėjant didžiausioms žiemos šventėms vis daugiau žmonių susiduria psichologine įtampa bei stresu. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu rūpintis savo psichine sveikata, rasti laiko atsipalaidavimui.

Šių metų gruodžio 9 dieną Radviliškio rajono gyventojai savo psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“. Tai jau tradicija tapęs Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamas renginys, kuris šiais metais persikėlė į virtualią erdvę. Radviliškiečiai „Maudynėmis Gonge“ galėjo mėgautis neišeidami iš namų, prisijungę prie privačios Facebook grupės.

Maudynės Gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Pasak Vyrenijaus Andrijausko, kuris vedė maudynes, Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. Tą patvirtino ir renginio dalyviai: „Ačiū. Labai emocinga kelionė...“, „...,buvo labai puikus atsipalaidavimas“, „... Man to relakso jau labai reikėjo“.

Tariame ačiū Vyrenijui už šią garsų kelionę, visiems dalyviams – už laiką stiprinant sveikatą. Tikimės, kad šios „maudynės“ padėjo atsipalaiduoti, atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių ir lauksime visų kituose biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)