Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio imtininkų pasiekimai Kelmėje vykusiose žaidynėseSpausdinimo versija

Lapkričio 27 d. Kelmėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių, jaunimo ir moterų imtynių žaidynės. Gausus būrys sportininkų varžėsi ant trijų kilimų Kelmės sporto centro salėje.

Geriausiai iš Radviliškio imtynininkų jaunučių grupėje sekėsi Titui Žukauskui (svorio kategorija iki 68 kg) nugalėjo tris varžovus ir užėmė pirmąją vietą. Aidas Šarūnas (svorio kategorija iki 62 kg) nugalėjo du varžovus ir finalinėje imtyje nusileido imtynininkui iš Vilniaus. Aidui atiteko antroji vieta.

Vakaris Šimoliūnas (svorio kategorija iki 57 k), įveikęs tris varžovus, pateko į finalą ir tik finalinėje kovoje nusileido sportininkui iš Klaipėdos.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneris Justinas Kvietelaitis.

Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro informacija