2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Abiturientė Rosita Jasaitytė – Lizdeikos premijos laureatėSpausdinimo versija

Kasmet rugsėjo 1-ąją Lizdeikos gimnazijoje už aukštus mokymosi pasiekimus ir Lizdeikos gimnazijos vardo garsinimą yra teikiama Lizdeikos gimnazijos premija. Šiemet šis garbingas apdovanojimas ir 200 eurų premija buvo įteikti 4A klasės mokinei Rositai Jasaitytei.

Rosita Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje pradėjo mokytis nuo 2016 metų rugsėjo 1 d. Merginos mokymosi pasiekimai visada buvo puikūs – mokosi vien dešimtukais. Ji yra pretendentė baigti vidurinio ugdymo programą su pagyrimu.

Mokinė yra žingeidi ir aktyvi, dalyvavo televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ 9-okų grupėje, nacionaliniame Česlovo Kudabos geografijos konkurse tarp bendraamžių Lietuvos moksleivių pateko į TOP 20-tuką. Rosita dalyvauja rajono mokinių matematikos, biologijos, olimpiadose, yra tapusi rajono geografijos olimpiados prizininke, dvejus metus iš eilės pelnė pirmąsias vietas rajono chemijos olimpiadoje, respublikiniame „Žynio“ konkurse yra patekusi į geriausiųjų penketuką. Mergina lanko lengvosios atletikos treniruotes, yra maratonų bėgimo entuziastė, užsiima įvairia sportine veikla, kiekvienais metais atstovauja Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mergaičių komandai švediškų estafečių varžybose bei rajoniniuose ir respublikiniuose komandų kroso etapuose. Rosita – ir respublikinių rašinių apie sportą konkursų dalyvė.

Radviliškio rajono oratorių anglų kalba konkurse laimėta trečioji vieta. Ji – nacionalinio „22nd National Public Speaking Competition – 2019“ etapo Klaipėdoje dalyvė. Nuo 2017 metų kasmet laimi konkursą „Lietuvos Maximalistai“. Mokinė yra įvairių konferencijų dalyvė, respublikinėje Tėvo Jurgio Ambrozijaus Pabrėžos vardo mokslininkų, mokytojų, dvasininkų ir mokinių konferencijoje „Žmogaus ekologija“ parengė ir pristatė tiriamąjį darbą „Pažintis su grybų karalyste“.

Rosita Jasaitytė yra pareiginga, atkakli, draugiška, siekianti tikslo mokinė, puikus pavyzdys bendramoksliams.

Lizdeikos gimnazijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)