2021 m. kovo 3 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – prasmingos pociūnėliečių veiklosSpausdinimo versija

Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – pociūnėliečiai skyrė kelias prasmingas veiklas. Jose dalyvavo ikimokyklinukai, vyresni vaikai, pedagogės.

Ikimokyklinio ugdymo grupėje „Meškučiai” vasario 15 d. surengta smagi Lietuvos gimtadienio šventė! Mažieji, pasipuošę tautiniais rūbais bei šventine trispalve atributika, renginyje dalyvavo kartu su auklėtoja Vida Tamulyte ir auklėtojos padėjėja Jūrate Bilevičiene. Jie klausėsi auklėtojos pasakojimo apie Vasario 16-osios dienos reikšmę, apie lietuvių kovas už nepriklausomybę. Šventės metu vaikai įtvirtino žinias apie tautinius simbolius ir šalies miestus. Visi vaišinosi auklėtojos pagamintais desertais, papuoštais trispalvės spalvomis.

Mūsų mokyklos atstovai Vasario 16-osios proga kasmet pagerbia Lietuvos savanorio Ksavero Raščiausko (1898-1990), kilusio iš Pociūnėlių, atminimą. Savanorio kapą senosiose Pociūnėlių kapinaitėse aplankė aštuntos klasės atstovai. Aštuntokai ant kapo uždegė atminimo žvakutes, padėjo pačių nupintą nedidelį vainiką, papuoštą tautine juostele. Savanorio atminimas pagerbtas tylos minute.

Jaunųjų kūrėjų būrelio vaikai vasario pradžioje nuotoliniu būdu dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Man Lietuva – tai lietuviškas žodis“. Jie kūrė eilėraščius apie Lietuvą, sukurtus tekstus iliustravo savo piešiniais. Eilėraščiuose vaizdingais žodžiais vaikai stengėsi pasakyti, kas jiems yra tėvynė, kokių asociacijų sukelia žodis „Lietuva“. Kūrybinės dirbtuvės skirtos Vasario 16-ajai ir yra vienas iš Lietuvių kalbos dienų renginių.

Taigi, pociūnėliečiai šiuo nelengvu metu, kai dėl koronaviruso pandemijos šalyje išlieka sudėtinga situacija, nepamiršo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Jie paprastai, bet nuoširdžiai paminėjo Vasario 16-ąją.

Roma Buivydienė, 8 klasės auklėtoja,
jaunųjų kūrėjų būrelio vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)