2021 m. kovo 3 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Gražiniečių sėkmė respublikiniame geografijos žinių konkurse ADVENTURSpausdinimo versija

Vasario 3 d. įvyko kasmetinis nacionalinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Labai džiugu, kad šiame konkurse puikiai sekėsi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniams, kuriuos parengė geografijos mokytoja ekspertė Salvinija Vaičiūnienė. Mokiniai stropiai ruošėsi konkursui papildomų užsiėmimų metu, daug dirbo savarankiškai.

Konkurso prizininkėmis tapo net dvi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinės, kurios parodė puikias geografijos žinias. Aštuntokė Raminta Sipavičiūtė apdovanota II laipsnio diplomu, o šeštos klasės mokinė Adelė Dumskytė iškovojo III laipsnio diplomą. Kiti konkurse dalyvavę šios mokyklos mokiniai apdovanoti padėkomis.

Iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, šiais metais nevyko paroda ADVENTUR, todėl konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurso klausimai apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

„Man labai patiko išbandyti savo jėgas konkurse, nors klausimai tikrai nebuvo lengvi ir paprasti. Norėčiau, kad tokių konkursų būtų dar daugiau!“,- teigė Adelė Dumskytė, viena jauniausių konkurso dalyvių. Šis renginys yra įtrauktas į Neformaliojo švietimo centro Olimpiadų skyriaus renginių grafiką ir turi oficialaus renginio statusą, todėl tapti šio konkurso prizininku yra svarbus pasiekimas kiekvienam mokiniui. ir džiaugsmas mokinius rengusiam mokytojui.

Salvinija Vaičiūnienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos geografijos mokytoja ekspertė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)