2022 m. gegužės 27 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Įgyvendintas suaugusiųjų sveikatinimo ir mokymo plaukti programa „Sveikata per vandenį“Spausdinimo versija

Gegužės 18 d. Radviliškio plaukimo baseine baigėsi suaugusiųjų mokymo plaukti ir sveikatinimo programa „Sveikata per vandenį“, kuri buvo finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programų rėmimo specialiosios programos lėšomis. Neabejodami plaukimo nauda ir svarba baseine stengiamės sudaryti sąlygas mokytis plaukti ir tobulinti savo plaukimo įgūdžius įvairių amžiaus asmenims.

Projekto dalyviai baigę programą ir atsakinėję į pateiktą klausimyną ją įvertino itin gerai. Paaiškėjo, jog pusė dalyvių prieš programą visiškai nemokėjo plaukti. Kita dalis turėjo tik menkus plaukimo įgūdžius.

Dalyviai sako, kad programos metu ne tik patobulino plaukimo įgūdžius, bet ir sustiprino savo fizinį aktyvumą, pagerino sveikatą bei savijautą. Plaukimo pamokos padeda jaustis geriau ne tik fiziškai bet ir psichologiškai. Visi dalyviai vieningai teigė, jog dalyvautų tęstinėje programoje.

Didžiausiu programos įvardytas programos tęstinumo nebuvimas. Vis dėlto privalumų kur kas daugiau – profesionalūs treneriai, patobulinti plaukimo įgūdžiai, nugalėta vandens baimė, įgyta motyvacija bei pasitikėjimas savimi.

Dėkojame programos dalyviams už pateiktus atsakymus, programoje dirbusiam treneriui ir savivaldybei už skirtą galimybę vykdyti šias veiklas.

Radviliškio plaukimo baseino informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)