2014-02-14
Pareikškite savo nuomonę apie Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parką

Daugelis radviliškiečių džiaugiasi gražėjančiu Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parku. Mažieji parko lankytojai jau pamėgo vaikų žaidimo aikšteles, sportuojantys radviliškiečiai – lauko treniruoklius.


2014 metais planuojama įrengti pėsčiųjų takus, išplėsti vaikų žaidimų aikštelę, sutvarkyti vejas ir rampą riedutininkams. Šiems darbams Radviliškio miesto seniūnija jau pasirengusi.

Kviečiame apžiūrėti, kaip Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parką įsivaizduoja parko techninį projektą rengiantys ir pagal Rajono savivaldybės vadovų ir miesto seniūnijos specialistų pastabas jį tobulinantys kraštovaizdžio architektė Dovilė Ivanauskienė ir architektas Paulius Jonys.

Ketinama aikštelės prie Latvių kultūros centro asfalto dangą padengti įvairių labirintų, galvosūkių piešiniais, numatyti galimybę pastatyti nedidelę sezoninę kavinę, kuri bus priderinta prie esamo pastato architektūros ir aptarnaus parko bei čia vyksiančių renginių lankytojus.

Ateityje laisvalaikio ir pramogų parke turėtų atsirasti serpantinas, suteiksiantis savitą charakterį poilsio zonai. Vasarą jį bus galima naudoti kaip amfiteatrą lauko kinui, kameriniams koncertams ir kitiems pramoginiams renginiams. Žiemą nuo jo su rogutėmis, snieglentėmis ar slidėmis galės čiuožinėti vaikai ir jaunimas.

Aktyvaus poilsio zonoje bus įrengta riedutininkų ir riedlentininkų aikštelė, šalia –mažojo futbolo ir skvošo lauko aikštelės, laipiojimo sienelės.

Kviečiame pareikšti savo nuomonę apie Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką ir užpildyti anketą.

Apklausos duomenys bus naudojami kuriant ir tobulinant Radviliškio miesto parko viziją.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija