|
Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Pranevičius Kašurio savivaldybės mero Mamukos Mosiašvilio kvietimu rugsėjo 23–26 dienomis viešėjo Kašuryje (Gruzijoje) vykusioje šventėje „Auksinis Kašurio ruduo 2011“.

Pasak mero, Kašurio žmonės į tradicinę rudens vynuogių derliaus šventę suvažiavusius svečius iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Baltarusijos pasitiko svetingai, tradiciškai gruziniškai: su šokiais, dainomis ir vaišėmis.

Šventės metu Kašurio savivaldybė pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo sutartis su Bauskės (Latvija) ir Horkų (Baltarusija) rajonų savivaldybėmis. Šie miestai yra pasirašę sutartis ir su Radviliškio rajono savivaldybe, tad ateityje planuojama įgyvendinti ne vieną trišalį projektą.
Radviliškiečiai Kašuryje stebėjo vietos meno kolektyvų koncertus, susipažino su vietos gyventojų tradicijomis, apžiūrėjo įdomius vietos architektūros paminklus, susipažino su Gruzijos švietimo sistema. Iš trijų pusių Kašurio mietą supa kalnai, o šios savivaldybės gyventojų vienas iš užsiėmimų – gaminti vyną iš regione užauginamų vynuogių.


Susitikime su Kašurio savivaldybės vadovais aptarti tolimesni tarptautinio bendradarbiavimo klausimai.
Radviliškio rajono savivaldybės informacija |