Pasirinkite kalbą

Naujienos

Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai domėjosi paveldosauga ir kultūra

2017 m. Kovo 24 d.


Žiema pralėkė, atskriejo pavasaris, o ta proga, kad saulė jau žeme ritinėjasi, Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai 2017 m. kovo 22 d. susirinko Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje ir bendravo su mokyklos įkūrėju, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėju V. Simeliu.

Sužinoję ir aptarę daug įvairiausių dalykų apie kultūros paveldą, mokiniai buvo paraginti tapti tyrinėtojais, ieškančiais naujų piliakalnių, kuriuos galėtų tyrinėti archeologai, kadangi 2017 metai yra paskelbti Piliakalnių metais.

Išklausę V. Simelio pasakojimo, uždavę vieną kitą klausimą mokiniai išskubėjo į Radviliškio miesto kultūros centrą tęsti savo veiklos. Ten juos sutiko įstaigos renginių vadybininkė V. Simaitienė, kuri supažindino su Radviliškio miesto kultūros centro funkcijomis, parodė įstaigos patalpas: kabinetus, sales, repeticijoms skirtas patalpas.

Jaunimas turėjo galimybę pamatyti tai, ko eilinis lankytojas negalėtų pamatyti. Vėliau mokiniai susipažinti su šviesos inžinieriumi S. Stankumi. Jis labai įdomiai papasakojo apie savo darbą, pademonstravo renginių apšvietimo galimybes.

Vizitas į Radviliškio miesto kultūros centrą mokiniams parodė, kad ši įstaiga atveria daugybę galimybių įsitraukti į įvairias veiklas, kad centre dirba energingi ir labai veiklūs darbuotojai, kad ateityje šioje įstaigoje galime rasti savo karjeros galimybių.

Urtė Kriaučiūnaitė,
Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokinė

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-06 15:00:32