Pasirinkite kalbą

Naujienos

Aktyvūs ir smagūs vakarai Radviliškyje ir Šeduvoje!

2024 m. Balandžio 2 d.


Šių metų vasario–kovo mėnesiais Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras skatindamas gyventojų fizinį aktyvumą organizavo Fizinio aktyvumo programas Radviliškyje ir Šeduvoje.

Šeduvoje, Šeduvos gimnazijos pradinių klasių korpuso sporto salėje, vyko Fizinio aktyvumo programa „Funkcinės treniruotės Šeduvoje“, kurias vedė trenerė Jolanta Terminienė. Užsiėmimų metu buvo atliekami įvairūs jėgos, lankstumo, pusiausvyros, kardio ir kiti pratimai stiprinantys kūną.

Radviliškyje, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro salėje, rinkosi darbingo amžiaus gyventojai į Fizinio aktyvumo programos „Treniruotės su Flexi-bar lazdomis“, kurias vedė trenerė Aistė Balčiūnaitė. „FLEXI-BAR“ lazdos –  tai specialios lazdos, kurios nuo lengvo rankų judesio pradeda švytuoti. Nežymiai judinant rankas lazdos švytavimas tęsiasi ir judesio sukurtos vibracijos sukelia giliųjų raumenų susitraukimus. Užsiėmimų metu, palaikant pakankamai intensyvų lazdos švytavimą buvo stiprinama raumenų jėga ir ištvermė, lankstumas.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems dalyvavusiems programose, trenerėms Jolantai ir Aistei už nuoširdų darbą, stiprinant rajono gyventojų sveikatą. Džiaugiamės vis didėjančiu gyventojų susidomėjimu fiziniu aktyvumu, linkime visiems ir toliau išlikti fiziškai aktyviais, neprarasti motyvacijos judėti, savarankiškai taikyti jau išmoktus pratimus ir ieškoti kuo įvairesnių fizinio aktyvumo formų!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-02 16:26:20