Pasirinkite kalbą

Naujienos

Apie kelių eismo taisykles – jau darželyje

2023 m. Rugsėjo 19 d.


Nuo pat mažens vaikus reikia mokyti saugaus elgesio gatvėse, keliuose, pažinti kelio ženklus, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. Kelių eismo taisyklių mažiausieji eismo dalyviai mokomi jau darželyje.

Rugsėjo 18 d. Kutiškių daugiafunkciame centre „Pelėdžiukų” ir „Bitučių” grupės vaikai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Aš Saugus kelyje”, kurią vaikams vedė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė ir policijos bičiulis Amsius.

Susitikimo metu pareigūnė kartu su ugdytiniais kalbėjosi apie saugų elgesį gatvėje, kelyje bei aiškinosi, kaip teisingai pereiti gatvę degant šviesoforui, per perėją ar kai nėra jokių kelio ženklų. Ugdytiniai taip pat sužinojo / pasikartojo, kaip teisingai reikia elgtis gatvėje važiuojant dviratuku ar paspirtuku ir ką būtina dėvėti, siekiant save apsaugoti. Lauko aikštyne visi drauge važinėjome savo transporto priemonėmis, saugodami save ir kitus.

Nuo mažų dienų kalbėkime apie saugaus elgesio gatvėje svarbą, patys būkime geras pavyzdys savo mažiesiems, nes tik taip ugdysime atsakingus, budrius ir dėmesingus eismo dalyvius.

Kutiškių daugiafunkcio centro IU mokytoja Samanta Tarvydaitė

Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-19 08:10:38