Naujienos
- Titulinis
- Naujienos
Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ nariai balandžio 28 d. buvo pakviesti į visuotinį ataskaitinį susirinkimą, kuris subūrė bendruomenę prasmingam pokalbiui, praėjusių metų darbų apžvalgai bei ateities planų pristatymui.
Susirinkimas prasidėjo šventiška nuotaika, ją padovanojo Radviliškio bočių ansamblis „Šarma“. Dėkingi ansamblio atlikėjams ir vadovui Broniui Kiseliui už įsimintinus ir profesionaliai atliktus kūrinius.
Mus pasveikino Radviliškio diabeto klubo ,,Likimas“ pirmininkė Aldona Januševičienė ir pristatė Veiklos ataskaitą už 2025 m. bei aptarė nuveiktus reikšmingus darbus. Susirinkimuose, praktiniuose mokymuose žmonėms suteikta daug žinių apie diabetą, jo kontrolę, gydymo būdus, naujus medikamentus, propaguojamas savikontrolės priemones. Rengėme mokymus, užsiėmimus, skatinome sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą. Gerąja patirtimi dalinomės su kitų rajonų diabeto klubais, Lietuvos Diabeto asociacija.
Kartu su 3 partneriais vykdėme Radviliškio miesto VVG projektą 2025–2028 metams. Šio projekto pagrindinis tikslas – mažinti senjorų, sergančiųjų ir neįgaliųjų socialinę atskirtį, gerinti jų socialinę integraciją. Vykdėme projektą „Radviliškio bendruomenės stiprinimas: socialinė integracija ir užimtumo galimybės“, dalyvauta projekte „Ankstyvosios pagalbos paslaugos teikimas asmenims, turintiems akivaizdžių negalios požymių“. Nuo 2023 m. sausio 2 d. sėkmingai teikiama akredituota socialinės priežiūros paslauga „Socialinė reabilitacija asmenims su negalia bendruomenėje“.
Dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose Kaunetiškių k. pas Žydrūną Japertą pagal NVO projektą „Bičių produktai sveikatai“, išskirtinio dėmesio sulaukė gydytojo Tomo Vilūno paskaita „Lėtiniai organizmo uždegimai dėl kepenų funkcijos pažeidimo“. Įvyko įdomūs susitikimai su Laura Urboniene, „Forever“ vadybininke šiomis temomis „Žarnynas – antrosios smegenys“, „Miegas – tavo sveikatos paslaptis“.
Padėkota klubo pirmininkei Aldonai Januševičienei už tai, kad subūrė daugiau nei klubą, už šiltą ryšį, kuriame kiekvienas jaučiasi svarbus, išgirstas ir suprastas.
Susirinkimo metu Revizijos komisijos ataskaitą pristatė komisijos pirmininkė Ksavera Litvinienė, finansinę ataskaitą pristatė buhalterė Vitalija Šedienė. Visoms ataskaitoms susirinkimo dalyviai pritarė. Dalyviai turėjo galimybę užduoti klausimus, išsakyti savo nuomonę bei aptarti įvairius bendruomenės klausimus.
Po oficialiosios dalies visų laukė jaukios diskusijos prie kavos ir arbatos puodelio. Tai buvo puiki proga pabendrauti, pasidalinti idėjomis ir sustiprinti bendrystę.
Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ socialinė darbuotoja Audronė Beresnevičienė
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196, Radviliškis
(0 422) 69 003
informacija@radviliskis.lt
Pranešti apie korupciją
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
| Pasirinkimas | Paaiškinimas |
|---|---|