Pasirinkite kalbą

Naujienos

Bendrystę stiprinantis renginys „Būk sveikas ir pilietiškas“

2023 m. Gruodžio 6 d.


Gruodžio 1 dieną Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ kiemelis buvo pilnas ne tik sniego, bet ir džiaugsmingų vaikų, tėvelių ir darželio darbuotojų balsų bei juoko.

Džiaugiamės, jog organizuotame renginyje „Būk sveikas ir pilietiškas“ šiaurietiško ėjimo mokymus ugdytiniams ir tėveliams organizavo Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Vileikytė. Darželyje svečiavosi ir Lietuvos šaulių sąjungos gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės 601-osios kuopos vadas Nerijus Kazlauskas ir šios kuopos nariai. Jie kvietė vaikus ir tėvelius artimiau susipažinti su šaulių naudojamomis priemonėmis, ragino praktiškai jas išbandyti atliekant įvairias užduotis.

Renginio metu vaikus ir tėvelius taip pat kvietėme aktyviai leisti laiką – visiems kartu pasimankštinti su spalvotais parašiutais, išbandyti netradicines rogutes. Prie renginio įgyvendinimo prisidėjo ir darželio tėvų komitetas, virtuvės darbuotojos, kurie renginio dalyvius kvietė sušilti prie arbatos puodelių, paskanauti vaišių.

Visi drauge, šventinėmis šviesomis apšvietėme darželio kiemelį, kuriame puikuojasi ir tėvelių kurtos grupių kalėdinės netradicinės eglutės. Be galo džiaugiamės lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės aktyvumu, palaikymu, sukurta šventine nuotaika ir aplinka. Dėkojame visiems renginio svečiams už pagalbą ir bendradarbiavimą įgyvendinant mūsų idėjas!

Informaciją rengė Jolanta Terminienė, judesio korekcijos specialistė, specialioji pedagogė

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-06 21:49:35