Pasirinkite kalbą

Naujienos

Bibliotekoje pristatytas dainuojamosios poezijos albumas

2022 m. Lapkričio 24 d.


Niūrų lapkričio vakarą Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje praskaidrino kompozitoriaus, muzikos bei tekstų autoriaus, aktoriaus Justino Stanislovaičio dainuojamosios poezijos albumas „3 Valanda Nakties“.  Justinas – įvairaus žanro melodijų atlikėjas – nuo religinės krikščioniškos, iki daugiakalbių pop rock stiliaus, grupės „Justin 3“ įkūrėjas, televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir nacionalinės „Eurovizijos“ finalininkas. Dainuojantis aktorius savo kūrinius atlieka  Lietuvoje, jos skamba ir pasaulio radijo stotyse.    

„3 Valanda Nakties“ –  jau antrasis dainuojamosios poezijos albumas, kurį išleido J. Stanislovaitis. Pajutęs meilę šiai poezijai, Justinas išleido studijinį albumą „Daugiabučio istorijos“. Koncerto metu klausėmės jautrių, romantika apipintų dainų. Albume daugiausiai autoriaus kurti tekstai ir muzika. Radviliškiečius sužavėjo ne tik Justino talentas, bet ir nuoširdus atvirumas.

Atlikėjui už koncertą dėkojo ir kūrybinių idėjų kitam albumui linkėjo viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-24 09:58:50