Pasirinkite kalbą

Naujienos

Energingas mažųjų sportininkų olimpinis festivalis „Mažieji olimpiečiai“

2024 m. Gegužės 2 d.


Radviliškio miesto sporto arenoje balandžio 26 dieną šurmuliavo mažieji sportininkai. Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ organizavo jau ilgametį, tradicija tapusį olimpinį festivalį „Mažieji olimpiečiai“.

Šiame regioniniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų olimpiniame festivalyje dalyvavo 7 sportininkų komandos iš Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“, Šiaulių raj. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šeduvos lopšelio-darželio, Radviliškio lopšelių-darželių „Žvaigždutė“, „Kregždutė“ ir „Eglutė“. Mažiesiems olimpiečiams sėkmės ir ištvermės linkėjo šio festivalio iniciatorė Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Asta Varkulevičienė. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas džiaugėsi gausiu sportininkų būriu, nepabūgusiu savo jėgas išbandyti įvairiose sportinėse rungtyse. Sportinio festivalio metu vaikai apsilankė 5 stotelėse, kuriose jų laukė pažintis su plaukimu, riedlentėmis, golfu, judrumo, vikrumo ir ištvermės išbandymai. 

Festivalis buvo kupinas naujų išbandymų, džiugių emocijų ir vienas kito palaikymo. Siekiant įprasminti mažųjų sportininkų pastangas, kiekvienam dalyviui įteikti specialūs atminimo medaliai, padėkos ir dovanos, už kurias dėkojame šio olimpinio festivalio rėmėjams – Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui bei Radviliškio r. Visuomenės sveikatos biurui! 

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-02 08:12:11