Pasirinkite kalbą

Naujienos

Išvyka į jaunimo meno ir kultūros renginį ARTERIJA'22

2022 m. Rugpjūčio 9 d.


2022 m. rugpjūčio 5 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro padalinių, Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ ir Globos centro komandos, savanoriai kartu su pavaduotoja Žydrūne Plungiene dalyvavo jaunimo meno ir kultūros renginyje ARTERIJA'22 | Keliaujantys jaunimo metai. Renginį organizavo Akmenės rajono „Jaunimo apskritasis stalas" ir Naujosios Akmenės Kultūros Rūmai. Į renginį bendruomenė buvo pakviesta kaip įstaiga priimanti jaunimą savanorystės veiklai.

Subūrę didelę komandą, kurią sudarė savanoriai, vaikų dienos centro ir globos centro jaunimas, įstaigos darbuotojai turėjo puikią galimybę parodyti ir pristatyti save. Savo komandos palapinėje miestiečiams ir svečiams ne tik pristatėme save, savo veiklas, bet taip pat dovanojome įvairiausių dizainų piešinius ant veidukų bei rankų, kvietėme pasigaminti norimo dizaino knygų skirtukus. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pristatyti ir Radviliškio jaunimą, kuris ne tik savanoriauja, bet taip pat yra ir labai talentingas. Renginyje pristatėme savanorės Milos Černikovaitės piešinių parodą, kuriai nei vienas neliko abejingas. Renginio metu taip pat aplankėme ir kitų dalyvių palapines - gyvąją biblioteką, kurios dalyviai pasakojo savo išgyvenimus ir gyvenimo pamokas, kurias patyrė, domėjomės apie savanorystės perspektyvas užsienyje, dalyvavome įvairiuose žaidimuose, kurių metu laimėjome prizų. „Arterijoje" patyrėme daug nuostabių emocijų, šiltų šypsenų iš lankytojų, buvome kupini geros nuotaikos.

Nuoširdžiai dėkojame Akmenės rajono „Jaunimo apskritasis stalas“ komandai, Naujosios Akmenės Kultūros Rūmams ir Akmenės vicemerui Tomui Martinaičiui už šiltą priėmimą ir prasmingai laiką renginyje.

RPBSPC darbuotojai ir savanoriai

Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-09 13:25:44