Pasirinkite kalbą

Naujienos

Kviečiame balsuoti už idėjas Radviliškio miestui ir rajonui

2022 06 22


Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia Radviliškio rajone gyvenamąją vietą deklaravusius fizinius asmenis (ne jaunesnius kaip 16 metų) balsuoti už projektų idėjų pasiūlymus gyventojų iniciatyvoms, skirtoms gyvenamajai aplinkai gerinti ir kurti.

Balsuoti galima ne daugiau kaip už 1 idėją (projektą) iš kiekvienos balsavimo kategorijos (Didelės apimties projektas, mažos apimties projektas (Radviliškio miestas) ir mažos apimties projektas (Radviliškio rajonas)).

Balsavimas vyksta nuo 2022 m. birželio 22 d. 9:00 val. iki 2022 m. liepos 5 d. 16:00 val.

Didelės apimties idėjų-projektų sąrašas

Projekto Nr.

Projekto idėjos pavadinimas

Projekto idėjos įgyvendinimo vieta Trumpas projekto idėjos aprašymas

Projekto vertė, Eur

1.

Riedučių, riedlenčių ir bmx dviračių parkas „Skate“ Šeduvoje

Vizualizacija

Šeduva, sklypo unikalus numeris - 7170/0002:612

Projektu siekiama Šeduvos seniūnijoje nenaudojamą žemės sklypą pritaikyti visuomeniniams poreikiams, plėsti viešąją rekreacijos infrastruktūrą, skatinti gyventojų fizinį aktyvumą ir plėsti jaunimui skirtų  paslaugų prieinamumą, įrengiant riedučių, riedlenčių ir bmx dviračių parkas „Skate“ Šeduvoje

60 000

2.

Poilsinis – sveikatinimo pėsčiųjų – dviračių takas

Vizualizacija
Baisogala, Baisogalos II tvenkinys

Idėja siekiama Baisogalos II tvenkinio  vaizdingas vietas plačiau panaudoti  sveikatinimui, sportui ir laisvalaikiui. Įgyvendinus idėją būtų nutiestas poilsinis – sveikatinimo pėsčiųjų – dviračių takas aplink Baisogalos II tvenkinį.

60 000

3.

Istorija, kurios negalima pamiršti

Vizualizacija

Beinoravos k., Radviliškio raj. Dvaro g.

Įgyvendinant projekto idėją siekiama atkurti saugomų istorinių Malinskų dvaro teritorijų unikalų kraštovaizdį, gamtos ir kultūros vertybių  būklę, paversti  šias teritorijas  lankytinu objektu (įrengta suoliukai, šiukšliadėžės, treniruokliai, supynės ir pan.).

60 000

4.

Ramybės oazė „Heiwa“

Vizualizacija

Gražinos g. 8, Radviliškis

Pagal taisykles miesto centre įkurdintas japoniškas sodas, kuris taptų dvasinės pusiausvyros, poilsio ir ramybės vieta. Augmenija, sausas akmenų ir Zen sodai būtų skirti stebėti aplinką ir medituoti. Įrengtame arbatos namelyje vyktų arbatos gėrimo ceremonijos, kurių esmė – vidinis dalyvaujančiųjų ryšys, susikaupimas, apmąstymai, pokalbis su pačiu savimi, su menu. Patekti į japonišką sodą galės kiekvienas (iš anksto vizitui užsiregistravęs) Radviliškio miesto ir rajono gyventojas. 

60 000

Mažos apimties idėjų-projektų sąrašas Radviliškio rajonas

Projekto Nr.

Projekto idėjos pavadinimas

Projekto idėjos įgyvendinimo vieta Trumpas projekto idėjos aprašymas

Projekto vertė, Eur

1.

Karstyklė vaikams

Vizualizacija

Šiaulėnai, Radviliškio rajonas

Virvinės karstyklės pastatymas. Šiaulėnų miestelyje nėra įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Šiuo metu viešojoje erdvėje, centre, yra įrengta tik viena čiuožykla ir supynės. Virvinė karstyklė papildytų šią žaidimų zoną ir pritrauktų daugiau vaikų aktyviai leisti laisvalaikį, bendrauti.

17 436,10

2.

Gulbinų užtvanka – poilsiui ir sveikatai

Vizualizacija
Pašušvio miestelis, Gulbinų užtvanka, Radviliškio raj. sav.  Projekto idėjos tikslas – pritraukti gyventojus naudotis miestelyje esančiais gamtos ištekliais ir skatinti sveiką gyvenseną, praleidžiant laisvalaikį ant vandens. Įgyvendinant idėją siekiama įrengti valčių prieplauką su vandens sportui ir pramogoms vandens telkinyje reikalingu inventoriumi. 19 707,13
3.

Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Šeduvoje

Vizualizacija
Šeduva, žemės ploto unikalus Nr. 7170/0002:612

Idėjos tikslas – sukurti poilsio ir laisvalaikio zoną Šeduvoje, sutvarkant Šeduvos miesto seniūnijai priklausantį žemės sklypą prie Niauduvos upelio, praturtinti rajono naujomis poilsiui ir laisvalaikiui skirtomis erdvėmis, atliepti šiuolaikinės visuomenės poreikius. Įgyvendinant projektą, išsaugant žalią zoną, bus sukurta paplūdimio tinklinio aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė. Įrengiant poilsio ir laisvalaikio zoną bus įrengti suoliukai ir šiukšlių dėžės.

20 000
4.

Aktyvus laisvalaikis kaime

Vizualizacija

Kunigiškių kaimas, Vyšnių gatvė, Šaukoto sen.

Projekto idėjos tikslas – aktyvinti kaimo vaikų, jaunimo, gyventojų užimtumą, sudaryti sąlygas aktyviai sportuoti, naudotis lauko treniruokliais, žaidimų aikštele. Siekiama įrengti sporto aikštyną su lauko treniruokliais, vaikų žaidimų aikštele, suoliukais, šiukšliadėžėmis, stovu dviračiams ir kitais įrenginiais.

19 696
5.

Lauko muzikos instrumentų aikštelė

Vizualizacija

Grinkiškio mstl., Radviliškio r. sav.

Pušyno laisvalaikio zoną, skirtą vaikams, papildžius dar viena puikia pramogų vieta, čia neabejotinai laiką praleisti ateis dar daugiau šeimų. Naujojoje lauko muzikos instrumentų aikštelėje galima rengti lauko pamokas ir koncertus, instrumentais galės groti visi: ir muzikos ekspertai, ir pradedantieji – tai yra visi, kurie myli muziką. Nebūtina turėti muzikinio išsilavinimo ir žinoti apie dermes. Lauko muzikos instrumentai pasitarnauja ir ugdymo įstaigoms ir tiesiog leidžiant laiką lauke. Tėvai, mokytojai, religinių bendruomenių atstovai, kultūros vietų ar parkų valdytojai, įvairių gebėjimų vaikai – bet kas gali dalyvauti individualaus muzikinio garso ir ritmo kūrime.

16 233

Mažos apimties idėjų-projektų sąrašas Radviliškio miestas

Projekto Nr.

Projekto idėjos pavadinimas

Projekto idėjos įgyvendinimo vieta Trumpas projekto idėjos aprašymas

Projekto vertė, Eur

1.

Aktyvus laisvalaikis su TEQ sportu

Vizualizacija

Radviliškio miesto Lietuvos Sąjūdžio stadionas, Radviliškio Lizdeikos gimnazija, Radviliškio Eibariškių parko teritorija

Idėjos tikslas – sukurti reikiamą infrastruktūrą, reikalingą miesto gyventojams aktyviai leisti laisvalaikį, pasirinkus vieną ar net kelias TEQ sporto disciplinas. Projektu siekiama įrengti keturias sporto ir pramogų aikšteles Radviliškio mieste.

20 000

2.

Sveikatos stotelė

Vizualizacija

Gedimino g. 9, Radviliškis

Projekto idėjos tikslas – sukurti Radviliškio miesto gyventojams ir svečiams patrauklią erdvę trumpas poilsiui ir atgaivai. Žaliajame sklypo plote būtų įrengta geriamojo vandens stotelė su dekoratyvia ir moderne sėdėjimo erdve, supančia harmoninga augalų kompozicija ir butaforine augalų sienele, vakarėjant įsijungtų specialus apšvietimas. Erdvė būtų  pritaikyta ir neįgaliesiems.

18 924,40

3.

Kurkime jaukesnę aplinką

Vizualizacija
Dariaus ir Girėno g. 48A, Radviliškis 

Idėjos tikslas – skatinti Radviliškio miesto Dariaus ir Girėno g. 48A namo gyventojus susiburti kartu pagerinti gyventojų bendruomenės gyvenimo kokybę ir ženkliai pagražinti gyvenamąją aplinką bei ją pritaikyti gyventojų poreikiams. Numatytoje erdvėje būtų pastatytos šiukšliadėžės, lauko suoliukai ir dviračių stovai prie kiekvienos laiptinės, sutvarkyta aplinka, išnaikinti krūmai, užsodinta žolė.

4 300

Balsuokime ir palaikykime geriausias pateiktas idėjas, kurias būtų galima įgyvendinti Radviliškio rajone.

Balsavus ir elektroniniu būdu, ir užpildžius balsavimo kortelę, galioja elektroninis balsas.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-22 10:08:01