Pasirinkite kalbą

Naujienos

Kviečiame balsuoti už idėjas Radviliškio miestui ir rajonui

2023 m. Gegužės 31 d.


Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia Radviliškio rajone gyvenamąją vietą deklaravusius fizinius asmenis (ne jaunesnius kaip 16 metų) balsuoti už projektų idėjų pasiūlymus gyventojų iniciatyvoms, skirtoms gyvenamajai aplinkai gerinti ir kurti.

Balsuoti galima ne daugiau kaip už 1 idėją (projektą) iš kiekvienos balsavimo kategorijos (Didelės apimties projektas ir mažos apimties projektas (Radviliškio rajonas)).

Balsavimas vyksta nuo 2023 m. gegužės 31 d. iki 2023 m. birželio 13 d.

Balsavimas vyksta elektroniniu būdu. Nuoroda į balsavimą čia.

Didelės apimties idėjų-projektų sąrašas

Projekto Nr.

Projekto idėjos pavadinimas

Projekto idėjos įgyvendinimo vieta

Trumpas projekto idėjos aprašymas

Projekto vertė, Eur

1.

Gamtos apžavai

Dariaus ir Girėno g. 2, Radviliškio m. pėsčiųjų zona

Radviliškio miesto senasis fontanas neeksploatuojamas nuo 2016 m., šiuo metu apželdintas daugiamečiais augalais, panaudojant didmaišius su žemių mišiniu.  Siekiant didinti miesto centrinės dalies patrauklumą, siūloma demontuoti esamą fontaną, įrengiant naują atraminę betoninę sienelę, dekoratyvinių augalų kompoziciją, sumontuojant laistymo ir apšvietimo sistemas ir kt.

60 000

2.

Alksniupių krašto skveras

Algirdo g., Alksniupių k., Radviliškio raj. sav.

Projekto tikslas – tinkamai sutvarkyti viešąją erdvę, sukuriant patrauklią aplinką krašto gyventojams ir svečiams ir originaliai įamžinant Alksniupių krašto bendruomenei svarbius įvykius ir reiškinius, skatinti pagarbą krašto istorijai. Pagrindinės gatvės pašonėje bus įrengtas memorialinis meninis kompleksas su lauko suoleliais, vaikų žaidimo aikštele, apšvietimu ir landšaftiniu karkasu – žalia veja, medžiais, dekoratyviniai krūmais.

60 000

Mažos apimties idėjų-projektų sąrašas

Projekto Nr.

Projekto idėjos pavadinimas

Projekto idėjos įgyvendinimo vieta

Trumpas projekto idėjos aprašymas

Projekto vertė, Eur

1.

Lauko muzikos instrumentų aikštelė

Grinkiškio miestelis (pušynas)

Pušyno laisvalaikio zoną, skirtą vaikams, papildžius dar viena puikia pramogų vieta, čia neabejotinai laiką praleisti ateis dar daugiau šeimų. Naujojoje lauko muzikos instrumentų aikštelėje galima rengti lauko pamokas ir koncertus, instrumentais galės groti visi: ir muzikos ekspertai, ir pradedantieji – tai yra visi, kurie myli muziką. Nebūtina turėti muzikinio išsilavinimo ir žinoti apie dermes. Lauko muzikos instrumentai pasitarnauja ir ugdymo įstaigoms ir tiesiog leidžiant laiką lauke. Tėvai, mokytojai, religinių bendruomenių atstovai, kultūros vietų ar parkų valdytojai, įvairių gebėjimų vaikai – bet kas gali dalyvauti individualaus muzikinio garso ir ritmo kūrime.

20 000

2.

Poilsiavietės prie Gulbinų tvenkinio įrengimas

Pašušvio miestelis, sklypo unikalus numeris - 7145/0004:137

Projekto idėjos tikslas – įrengti poilsiavietę prie Gulbinų tvenkinio, pritaikant ją gyventojų rekreaciniams poreikiams. Įgyvendinant projektą bus sutvarkyta Gulbinų tvenkinio viešoji erdvė, įrengta poilsiavietė, pastatytos pavėsinės, įrengtas lieptas bei pastatyti gultai.

19 700

Balsuokime ir palaikykime geriausias pateiktas idėjas, kurias būtų galima įgyvendinti Radviliškio rajone.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-31 15:42:08