Pasirinkite kalbą

Naujienos

Laukiamiausia kudirkiečių šventė – jubiliejinis Kudirknaktis!

2022 m. Gegužės 31 d.


Paskutinį gegužės penktadienį didžiulis būrys kudirkiečių susirinko į laukiamiausią visos progimnazijos šventę. Šiemet naktinis žygis Kudirknaktis nustebino visus dalyvių gausa, į penktą žygį susirinko rekordinis dalyvių skaičius. Vakarėjant visi žygeiviai rinkosi prie mokyklos, kur spalvingoje šventėje sveikino geriausius šių metų sportininkus. 

Šiemet savo ryžtu, užsispyrimu siekti geriausių rezultatų, nuoširdžia meile sportui ir sveikai gyvensenai visiems pavyzdžiu tapo Gabija Dagytė ir Benas Mikalevičius. Jie pelnytai ištrinti sportiškiausiais kudirkiečiais. Aktyviausia ir sportiškiausia mokytoja išrinkta Gitana Gecienė. Po sportininkų apdovanojimų ceremonijos savo parodomąją programą atliko sporto klubas „Rytų kovotojas“, kurį taip pat lanko gausus būrys progimnazijos mokinių. 

Džiugu, kad su kiekvienais metais Kudirknaktis vis auga ir tampa vienu iš masiškiausių mokyklinių žygių ne tik Radviliškyje, bet, ko gero, ir visoje Lietuvoje. Šiemet jubiliejiniame, penktajame Kudirknaktyje skirtingo ilgumo trasas įveikti pasiryžo daugiau nei 700 žygeivių! Žygio dalyviai galėjo išmėginti ir didžiausią šių metų žygio naujovę – interaktyvią Kudirknakčio maršruto trasą #Walk15 programėlėje. Įveikę pasirinkto ilgumo trasą visi žygeiviai rinkosi į žiburiais papuoštą Antaniškių miško aikštelę, kur su šilta arbata ir koše jų laukė mokytojai ir Aktyvių tėvų klubo nariai. O visi žygį įveikę dalyviai gavo po atminimo diplomą su vienos iš garsiausių Lietuvos sportininkių, olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės, parašu. 

Visos progimnazijos vardu dėkojame savo mokiniams ir tėvams, kurių dėka ši šventė kiekvienais metais auga ir stebinančiai plečiasi!

Progimnazijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-31 16:07:23