Lizdeikiečiai dalyvavo kalėdiniame jaunųjų verslininkų renginyje
2022 m. Gruodžio 15
d.
Gruodžio 10 dieną Litexpo parodų ir kongresų rūmuose savo produktus ir paslaugas pristatė 130 jaunųjų verslininkų bendrovių. „Kalėdinė eXpo“ yra jau tradicija tapęs „Lietuvos Junior Achievement“ renginys, kasmet vykstantis Vilniuje.
Dalyvauti „eXpo“ buvo atrinktos pačios įdomiausios, geriausius produktus ar paslaugas kuriančios bendrovės iš daugiau nei 500 Lietuvos mokyklose veikiančių bendrovių. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje veikia trys jaunosios bendrovės. Dalyvauti renginyje buvo pakviesta bendrovė „Pasivaikštom“. Jos veiklą „eXpo“ pristatė Aistė Najulytė, Domantas Radvila iš 4E, Kamilė Barkauskaitė iš 2H, Juta Gudanytė iš 2RG.
„Kalėdinėje eXpo“ bendrovės ruošė dovanas mažoms ir didelėms Kalėdoms. Nepaisant to, kad mugėje bendrovės pristatė produktus, tinkančius kalėdinėms dovanoms, netrūko ir inovatyvių technologinių sprendimų bei aplinkosaugines problemas sprendžiančių idėjų. „Kalėdinėje eXpo“ kiekvienos bendrovės jau laukė paruoštas stendas su pavadinimu bei vieta pristatyti gaminius ar paslaugas. Skambanti kalėdinė muzika ir nenustygstantis jaunatviškas šurmulys kūrė šventišką nuotaiką. Įsikūrus bendrovėms ir prasidėjus renginiui, jaunųjų verslininkų komandoms reikėjo atsakinėti į pačius įvairiausius patariamosios, nominacijų bei vertinimo komisijų klausimus. Ypatingą patirtį jaunieji antrepreneriai įgijo ir bendraudami su pirkėjais, pasakodami apie savo idėją ir veiklą. Dalyvavimas kalėdinėje jaunųjų verslininkų „eXpo“ lizdeikiečiams suteikė įkvėpimo ir motyvacijos patiems imtis verslo kūrimo žingsnių ir pradėti savarankišką antreprenerystės kelionę. Dalindamiesi įspūdžiais, po renginio gimnazistai sakė, kad tai buvo viena įsimintiniausių dienų.
Nepaprastai geras jausmas stovėti už prekystalio, kai klientai domisi ir perka tavo produktus, sutikti savo bendraminčių.
Dėkojame Lizdeikos gimnazijos administracijai už iniciatyvų palaikymą, sudarytas galimybes dalyvauti respublikinėje jaunųjų verslininkų idėjų fiestoje. Įgytos patirtys, įspūdžiai, patobulintos kompetencijos vertingos jauno žmogaus pasitikėjimui savimi, ateities pasiekimams.
Lizdeikos gimnazijos mokytojos Danutės Bitytės informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-15 08:58:42