Pasirinkite kalbą

Naujienos

Lopšelis-darželis „Eglutė“ – judriausias darželis Lietuvoje

2022 m. Rugsėjo 29 d.


Radviliškio lopšelyje-darželyje „Eglutė“ skiriamas didelis dėmesys ugdytinių sveikatos, fizinio aktyvumo stiprinimui. Tad naujus mokslo metus darželio bendruomenė pasitiko itin aktyviai. Rugsėjo 16–22 dienomis darželyje įgyvendintos Europos judumo savaitei minėti skirtos sveikatinimo akcijos ir renginiai.

Ugdytiniai ir tėveliai aktyviai dalyvavo jau antrus metus iš eilės įstaigoje organizuojamoje bėgimo akcijoje „Solidarumo bėgimas“, kurio tikslas ypatingas ir kilnus – mažais žingsneliais drauge su savo mažaisiais apibėgti aplink darželį. Bėgimo metu dalyviai prisijungė prie akcijos iniciatorių, organizacijos „Gelbėkit vaikus“, siūlomo savanoriško tikslo – savo įveiktą atstumą pavertė pinigine parama, kuri skirta saugios ir pilnavertiškos Lietuvos ir Ukrainos vaikų vaikystės puoselėjimui. Įgyvendindami Europos judumo savaitės šūkį „Judėk laisviau“, vaikai dalyvavo turistinėse išvykose, sportinėse veiklose. Bendruomenė dalyvavo ir draugiško judėjimo akcijoje „Rieda ratai rateliukai“, kurios metu ne tik skatintas vaikų fizinis aktyvumas, bet ir siekta juos supažindinti su alternatyviomis susisiekimo priemonėmis.

Už aktyvų dalyvavimą 2022 metų Europos judumo savaitėje Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje Radviliškio lopšeliui-darželiui „Eglutė“ buvo įteiktas judriausio Lietuvos darželio apdovanojimas. Simbolinis ąžuolo sodinukas, atminimo lentelė ir Aplinkos ministro S. Gentvilo padėka skatina nesustoti, tobulėti, tvirtai žengti pirmyn. 

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-29 08:50:36