Pasirinkite kalbą

Naujienos

Mobilios jaunimo erdvės vasaros stovykla

2022 m. Birželio 27 d.


Šių metų birželio 19–21 dienomis Šiaulėnų, Grinkiškio ir Baisogalos jaunimo erdvių lankytojai išsiruošė į vasaros stovyklą. Stovyklos metu jaunuoliai mokėsi dirbti komandoje, mezgė naujas pažintis, ugdė atsakomybės jausmą bei turiningai ir aktyviai leido laiką gamtoje. 

Pirmą stovyklos dieną mobilios jaunimo darbuotojos Roberta ir Mingailė organizavo susipažinimo ir komandos formavimo užduotis. Jaunuoliai gavo užduotis, už kurių įgyvendinimą buvo atsakingi: tiek vakarienę gamino, tiek sportines veiklas organizavo patys! 

Antra stovyklos diena prasidėjo nuo jaunuolių vestos mankštos, o vėliau vyko patyriminis žygis po pelkes, miškus ir raistus, aplankytas akmuo, ant kurio gali susėsti 70 žmonių, grožėtasi gamta ir netoliese tyvuliuojančiais ežerais. Sugrįžus iš žygio, mėgautasi pirtimi, jaunuoliai maudėsi stovyklavietėje esančiame kūdroje, dalyvavo suorganizuotose veiklose ir valgė pačių pagamintą vakarienę. 

Trečią stovyklos dieną po rytinės mankštos ir šokių, jaunuoliai vykdė komandos formavimo užduotis, o po to visi drauge sukūrė mobilios jaunimo erdvės himną! 

Iš stovyklos jaunuoliai grįžo kupini naujų įspūdžių, išbandę save įvairiosiose veiklose ir susiradę daug draugų.

Stovykla finansuota JRA prie SADM projekto „Mobili jaunimo erdvė II“ ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro biudžeto lėšomis.

Mobilios jaunimo darbuotojos Roberta ir Mingailė

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-27 15:49:48