Pasirinkite kalbą

Naujienos

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Mano ir tavo pasaulis – vienodi“

2022 m. Birželio 1 d.


2022 m. gegužės 31 d. Radviliškio miesto Aušros aikštėje vyko Lietuvos specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių, turinčių intelekto sutrikimų, kūrybinių darbų parodos „Mano ir tavo pasaulis – vienodi“ atidarymas. Renginį organizavo Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Organizatoriai pakvietė pakeliauti po paslaptingą vaikų su negalia pasaulį. Renginio dalyvius pasveikino Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis. Sveikinimo žodį tarė ir dovanėlę įteikė LR Seimo narys Antanas Čepononis. Gražios šventės palinkėjo Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė. Parodos atidarymo metu koncertavo Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai. Šventės dalyvius džiugino miesto bibliotekos staigmena – muilo burbulų šou.

Parodos „Mano ir tavo pasaulis – vienodi“  atidarymo renginyje buvo galima pasigrožėti net 107 mokinių su negalia kūrybiniais darbais iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Alytaus, Vilniaus, Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Plungės, Jurbarko, Kaišiadorių, Šeduvos, Karmėlavos, Kybartų. Parodoje eksponuojami ir Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų klasių mokinių, Dienos centro „Meleta“ bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus ugdytinių kūrybiniai darbai.

Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų klasių mokiniams rengti kūrybinius darbus parodai padėjo pradinių klasių mokiniai piešdami kartu, kurdami ir įprasmindami savo mintis bendrame popieriaus lape, bendraudami ir bendradarbiaudami, mokydamiesi būti kartu.

Birželio 1 – 30 d. paroda „Mano ir tavo pasaulis – vienodi“ bus eksponuojama Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos šūkis - „Mokykla visiems“. Todėl mokiniai su negalia, kurie šiuolaikinėje visuomenėje dar yra laikomi kitokie, yra savi šioje mokykloje. Tai yra mūsų mokyklos mokiniai, ypatingi ir išskirtiniai.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-01 14:31:47