Pasirinkite kalbą

Naujienos

Muzikiniame konkurse-festivalyje – radviliškiečių pergalės

2022 m. Gegužės 31 d.


Gegužės 27 d. Radviliškio miesto kultūros centre įvyko pirmasis respublikinis vaikų muzikos festivalis – konkursas „Muzikinė dėžutė“. Nors festivalis vyko pirmą kartą, susidomėjimo sulaukė ir į Radviliškį sukvietė solistus, duetus ir ansamblius iš visos Lietuvos – Šiaulių, Elektrėnų, Kauno, Kėdainių, Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Vilniaus, Radviliškio.

Festivalį atidarė ir sveikinimo žodį tarė Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkė Aurelija Stončiuvienė - Radviliškio muzikos mokyklos direktorė, choro vadovė  Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk - dainininkė, muzikinių televizijos projektų dalyvė ir Monika Geštautaitė - Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė. Dalyviai varžėsi net keturiose skirtingose kategorijose: 

I-IV klasių solistų kategorijoje: 
I vieta - Elektrėnų meno mokyklos solistė Jorūnė Matijoškaitė (vadovė Laima Mažuolytė)
II vieta - Solistė Patricija Žiužnytė iš Kaišiadorių (vadovė Laima Mažuolytė)  
III vieta - Šiaulių Dainų progimnazijos solistė Ugnė Kazlauskaitė (vadovė  Gitana Šlėnė)

I-IV klasių ansamblių kategorijoje:
I vieta - Radviliškio miesto kultūros centro vaikų pop grupė „Žiogas“ (vadovė Sonata Markušenkienė) 
II vieta - Kauno r. Babtų gimnazijos pradinių klasių mergaičių vokalinis duetas Gintautė Žmuidzinavičiūtė ir Viltė Savickaitė (vadovė Edita Markevičienė)
III vieta - Kėdainių r. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras „Obuoliukai“ (vadovė  Daiva Makutienė).

V-VIII klasių solistų kategorijoje: 
I vieta - Panevėžio  muzikos mokyklos solistė Ugnė Šlekytė (vadovė Irina Gustienė)
II vieta - Radviliškio miesto kultūros centro solistė Smiltė Kadžiulytė (vadovai Sonata ir Mantas Markušenkos)
III vieta - Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus solistas Kipras Makutis (vadovė Daiva Makutienė. 

V-VIII klasių ansamblių kategorijoje:
I vieta - Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinis duetas Kipras Makutis ir Urtė Sanevičiūtė (vadovė Daiva Makutienė)
II vieta - Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos muzikinis ansamblis „MMP - Muzika mūsų pomėgis“ (vadovės- Eugenija Drungilienė ir Justina Bradauskienė).

Festivalio idėja kilo meno vadovams Sonatai ir Mantui Markušenkoms, kurie, subūrę meno kolektyvus, ugdo jaunąją dainininkų ir muzikantų kartą, dalyvauja konkursuose, festivaliuose, savo muzikines programas dovanoja radviliškiečiams. Festivalio „Muzikinė dėžutė“  organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir laureatams už dalyvavimą pirmajame renginyje ir viliasi ateityje suburti muzikalių, kūrybiškų vaikų bendruomenę, kuri kasmet susiburs bendrauti muzikos kalba. Augant festivaliui augs ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų gretos. Visi konkurso – festivalio dalyviai apdovanoti organizatorių sukurtomis rankų darbo dovanomis,  o prizinių vietų laureatai- sukurta konkurso-festivalio statulėle.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-01 13:46:14