Pasirinkite kalbą

Naujienos

5-oji „Europos žmonių festivalio“ diena buvo kupina įspūdžių ir gerų emocijų

2022 m. Liepos 29 d.


5-ąją „Europos žmonių festivalio“ dieną visiems dalyviams ir žiūrovams netrūko gerų emocijų, nepakartojamų įspūdžių ir sportinio azarto. Visą dieną vyko futbolo varžybos. Lietuvių mišri komanda demonstravo patrauklų, įdomų ir drausmingą futbolą. Po intensyvių varžybų komanda finale nusileido tik Danams, po baudinių serijos.

Popiet dalyviai lankėsi parodoje, kurioje visos šalys pristatė įvairiomis temomis darytas nuotraukas. Dar viena iš festivalio kultūrinių rungčių buvo gatvės teatras. Aktoriams buvo skirta užduotis suvaidinti visiems žinomą pasaką šiuolaikiškai. Pasirinkta pasaka apie  Raudonkepuraitę žiūrovams pristatyta inovatyviai ir kūrybiškai. Po pasirodymo aikštėje gaudė gausūs aplodismentai. Vakarą užbaigė kostiumų iš antrinių žaliavų pristatymas. Mūsų lietuvaičiai visas festivalio dienas padirbėjo iš peties ir pristatė ne tik kostiumą, bet ir pasirodymą. Mūsiškius įkvėpė Jūratės ir Kastytčio nelaiminga meilės istorija. Europai buvo pristatyta ši legenda, o Kastytis atgijo scenoje ieškodamas savo gyvenimo meilės. 

Mūsiškių komanda jaučiasi puikiai ir sako, kad net nepastebėjo, kaip greitai prabėgo dienos, o festivalis priartėjo prie pabaigos. Šiandien dalyvių laukia linksmieji žaidimai, rezultatų skaičiavimas ir uždarymas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-29 11:02:30