Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pareigas pradėjo eiti naujoji Baisogalos kultūros centro vadovė

2022 m. Rugpjūčio 1 d.


Rugpjūčio 1 d. Baisogalos kultūros centro kolektyvui pristatyta naujoji direktorė. Ja konkurso būdu paskirta Erika Liukienė. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys sveikindamas naująją direktorę džiaugėsi, kad įstaigai vadovaus žmogus, turintis sėkmingą patirtį kultūros srityje – Erika Liukienė daugumai pažįstama kaip Radviliškio miesto kultūros centro projektų vadovė, parengusi ir kartu su komanda įgyvendinusi daug kultūros projektų. Justinas Pranys linkėdamas sėkmės naujame darbe sakė, kad tikimasi, jog ši patirtis ir gražūs darbai bus tęsiami Baisogaloje. 

Naująją Baisogalos kultūros centro vadovę sveikino ir Baisogalos seniūnijos seniūnės pavaduotoja Dovilė Sadzevičienė. Ji palinkėjo sėkmės ir sakė, kad seniūnija pasirengusi padėti ir bendradarbiauti įgyvendinant kultūrines idėjas. 

Baisogalos kultūros centro komanda džiaugėsi sulaukusi naujosios vadovės, pristatė įstaigos veiklą ir puoselėjamas kultūrines tradicijas.

Erika Liukienė dėkodama už jaukų priėmimą sakė: „Sieksiu, jog kiekvienas kolektyvo narys jaustųsi svarbus ir reikalingas, laikytųsi lygių galimybių visiems nuostatų. Labai svarbu, jog būtų komandinis darbas, bendras tikslas ir motyvacija bei profesionalumas. 

Labai svarbu užmegzti bendradarbiavimą su įstaigomis (Komaro rūmai) ir siekti, jog kultūros paveldas būtų pasiekiamas žmogui, kad būtų organizuojama renginių netradicinėse vietose. Sieksiu užmegzti pažintis ir pritraukti partnerių bei rėmėjų.

Labai didelį dėmesį skirsiu jaunimo užimtumui, galimybėms pritraukti ir ugdyti jaunimo kultūrinį skonį, skatinti  jo iniciatyvas  bei užimtumą.

Stengsiuosi telkti gyventojus mėgėjų meno kolektyvų veiklai, organizuoti profesionalaus meno sklaidą.

Vienas iš prioritetinių siekių – teikti paraiškas Lietuvos kultūros tarybai, Lietuvos kultūros ministerijai ir kitiems, kultūrinę veiklą finansuojantiems fondams. Taip pritraukti kuo daugiau profesionalaus meno kūrėjų ir mažinti kultūrinę atskirtį“.

Erika Liukienė 2000 metais Šiaulių Universitete baigė lietuvių filologijos studijų programą ir jai suteiktas socialinių mokslų (edukologijos) kvalifikacijos laipsnis. Nuo 2001 metų iki 2019 metų dirbo mokyklose ir dėstė lietuvių kalbą ir literatūrą. Yra įgijusi mokytojo metodininko kvalifikaciją. Nuo 2019 metų iki 2022 m. dirbo Radviliškio miesto kultūros centre projektų vadove ir vadybininke personalui ir paslaugoms. Per 3,5 darbo metų Radviliškio miesto kultūros centre pateikė ir su komanda įgyvendino per 35 projektus, kuriuos finansavo Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijos, Kultūros taryba bei Radviliškio rajono savivaldybė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-02 07:52:57