Pasirinkite kalbą

Naujienos

Parodoje „Adventur 2024“ pristatytas Radviliškio rajonas

2024 m. Sausio 29 d.


Sausio 26–28 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, jau vienuoliktąjį kartą praūžė tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2024“. Parodoje pristatytas ir Radviliškio rajonas.

Šių metų parodos tema – „Menas patirti“, tad parodos lankytojus su Radviliškio rajonu buvo stengiamasi supažindinti per skirtingus potyrius – nuo įvairių skonių pristatymo, kultūrinės veiklos iki aktyvaus poilsio galimybių. 

Radviliškio turizmo centras su partneriais pristatė Radviliškio krašto lankytinas vietas, kultūros paveldo objektus, mieste ir rajone vykstančias šventes, renginius. Parodoje pristatyta Radviliškio rajono kraštovaizdžio, paveldo, gamtos įvairovė. Lankytojams dovanoti lankstinukai su informacija apie Radviliškio kraštą garsinančius objektus, dalinta įvairi informacinė medžiaga, žemėlapiai, Radviliškio turizmo informacijos centro išleista knygelė „Pažink, atrask, patirk! Keliaukime po Radviliškį“, knygų skirtukai su „Qr“ kodais, kuriuos nuskaitę lankytojai rado informaciją apie Radviliškio rajono objektus. Visi buvo kviečiami apsilankyti Radviliškio rajone.

Savo organizuojamus renginius parodoje pristatė Šeduvos kultūros ir amatų centras, Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras bei Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis. Radviliškio turizmo informacijos centras išleido ir parodoje dalino Radviliškio rajono švenčių kalendorius.

Kadangi šių metų parodos tema buvo „Menas patirti“, todėl joje dalyvavo gausus būrys Radviliškio rajono atstovų, kurie siūlė meną patirti per skonį: Skėmių traktierius, Pociūnėlių bendruomenė su kaimiškomis gėrybėmis, Viktorija Mockaitė iš Šeduvos, MB „Suri suri“ iš Puipių, „Saldūs gabaliukai“ iš Aukštelkų, „Dijo ūkis“, Pakalniškių ūkis, o „Skonio namai „Linda“ visus kvietė paskanauti jų atsivežtų gardumynų, kvietė atvykti į Radviliškio rajoną ir čia susipažinti su maisto gaminimo technologijomis, įsigyti jų produkcijos. Parodoje dalyvę Radviliškio baseino atstovai pristatė baseino veiklą, įvairių pojūčių galimybes baseine bei pirtyse. Kūrybos ir dovanų studija „Kur ta Dovana“ pristatė kvapnius papuošalus, siūlė jų įsigyti.

Susipažinti su Radviliškio rajonu turizmo informacijos centro darbuotojai lankytojus kvietė ir žaidžiant specialiai šiai parodai paruoštą, stende įrengtą magnetinį žaidimą „Pažink, atrask, patirk“, kurį įveikę parodos dalyviai ne tik įgijo daugiau žinių apie Radviliškio rajoną, bet laimėjo prizų, suvenyrų, saldumynų.

Parodos dalyviai galėjo nusifotografuoti fotobūdelėje ir gauti fotonuotrauką su Radviliškio rajono vaizdais.

Parodos lankytojai buvo sužavėti Radviliškio rajono pristatymu.

Radviliškio turizmo informacijos centro informacija ir nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-30 14:23:26