Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pasveikinta naujoji Radviliškio turizmo ir informacijos centro direktorė

2022 m. Rugpjūčio 10 d.


Rugpjūčio 10 d. pasveikinta naujoji Radviliškio turizmo ir informacijos centro direktorė. Ja konkurso būdu paskirta Brigita Navickaitė. 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė sveikindama naują įstaigos vadovę linkėjo sėkmės, užsidegimo ir naujų projektų įgyvendinimo. Brigita Navickaitė yra gimusi Šiauliuose, pastaruosius 12 metų gyvenusi užsienyje. Baigusi Turizmo administravimo specialybę bei turinti Vilniaus Universiteto Verslo administravimo bakalauro diplomą. Sukaupusi darbo patirties viešbučių versle, pardavimuose, marketinge, nekilnojamame turte, projektų valdyme.

Gyvendama ir dirbdama užsienyje, įgijo tarptautinės darbo patirties pardavimuose, verslo organizavime ir valdyme. Pažinusi kultūrą bei turizmą svetur, kupina gerų norų ir pozityvios energijos prisidėti prie savo gimtojo krašto gerovės ir šviesios ateities. Sieks plėtoti ir vystyti turizmo verslą Radviliškio rajone. Brigitos nuomone turizmo verslas Radviliškio rajone yra menkai išvystytas, įžvelgia nemažai nepanaudotų galimybių ir tiki užpildyti trūkstamas spragas pasitelkiant kūrybiškumą ir inovacijas.

Vienas iš siekių yra senjorų, neįgalių asmenų bei vaikų aktyvumo ir užimtumo didinimas bei švietimas per turizmą, turizmo centro žinomumo bei patrauklumo gerinimas, aktyvus darbas su socialine medija.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-10 14:16:09