Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pociūnėliečiai Vaiko dieną paminėjo šauniai!

2024 m. Gegužės 20 d.


Trečiąjį gegužės penktadienį švenčiama Vaiko diena. Šauniomis veiklomis ji paminėta Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje!

1–4 ir 7–10 klasių mokiniai saulėtą ir šiltą gegužės 17 d. poilsiavo prie Liaudės upės užtvankos. Poilsis buvo aktyvus ir turiningas! Didelio susidomėjimo sulaukė žvejų varžybos. Jose nugalėjo aštuntokai Ovidijus Stulgys ir Airidas Minkievičius. Visos pagautos žuvytės paleistos atgal į užtvanką.

Vaikams labai patiko judrumo, atidumo ir pastabumo reikalaujančios veiklos: žaidimai „Žvejyba krante“, „Surask lobį“, „Susprogdink balioną“, smiginis, tinklinis. Ypač džiaugėsi tie, kam sekėsi geriausiai: strėlytes į taikinį taikliausiai mėtė ketvirtokas Nojus Nevedomskas ir devintokas Alan Michailovskij, balionus vandenyje sėkmingiausiai susprogdino devintokai, paslėptą lobį greičiausiai surado aštuntokai. 

Visų klasių mokiniai kūrė žemės meną. Vaikai išradingai panaudojo gamtinę medžiagą ir sukūrė paveikslus: pradinukai – „Tau, vaikyste…“, vyresni – „Laimės paukštė“. Žemės meno kūrimas leido vaikams užmegzti dialogą su gamta, įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi.

O kiek džiaugsmo suteikė vaišės! Kaip niekada skanios buvo keptos dešrelės, duona ir agurkai! Nepamirštamas keptų zefyrų skonis! Dar obuolių sultys ir grietiniečiai! Visiems visko užteko.

Vaiko dienos veiklas mokiniams organizavo pavaduotojas ugdymui, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Zigmas Kačinauskas, pradinių klasių mokytojos, mokytojai dalykininkai. Padėjo ir techninio personalo darbuotojai.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-20 11:04:24