Pasirinkite kalbą

Naujienos

Pociūnėliuose – Paskutinio skambučio, spalvų ir padėkos šventė

2022 m. Birželio 27 d.


Saulėtą birželio 23-iosios rytą Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai, jų tėveliai, pedagogai susitiko džiugioje Paskutinio skambučio, spalvų ir padėkos šventėje. Šventė surengta mokyklos stadione.
Pirmoji renginio dalis buvo skirta XXIII laidos dešimtokams, paliekantiems mokyklą. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, dešimtokai sulaukė nemažai sveikinimo žodžių ir dovanų: juos pasveikino mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė ir jos pavaduotojas Kastytis Januševičius, pirmoji mokytoja Aušra Sadzevičienė, klasės auklėtoja Ona Gailiūnienė, tėveliai, draugai, devintokai, kiti bendramoksliai. Dešimtokams buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai, padėkos. Tęsdami ilgametes mokyklos tradicijas, dešimtokai perskaitė pačių sukurtą ,,Testamentą“, kurį paskui kartu su simboliniu mokyklos raktu įteikė devintokams. Pedagogams ir kitiems mokyklos darbuotojams, taip pat tėveliams, svečiams jie padėkojo ir padovanojo gėlių. 
Antroje renginio dalyje didesnis dėmesys skirtas penktokams-devintokams. Svarbus momentas – pagrindinio ugdymo programos I dalies pažymėjimų įteikimas 8 klasės mokiniams (įteikė mokyklos direktorius ir pavaduotojas). Aštuntokus pasveikino klasės auklėtoja Aldona Maračauskienė, įteikė jiems padėkas. Savo auklėtinius pasveikino ir apdovanojo kitų klasių auklėtojai: Aušrelė Slabokienė – penktokus, Darius Kilys – šeštokus, Saulius Čepaitis – septintokus, Roma Buivydienė – devintokus. Klasių auklėtojai džiaugėsi, kad visi 5-9 klasių mokiniai perkelti į aukštesnes klases. Šventėje aktyviausius mokinius už popamokinę veiklą, mokyklos vardo garsinimą rajone, respublikoje sveikino kai kurie būrelių vadovai bei kiti pedagogai. Mokyklos direktorius padėkomis apdovanojo pedagogus, sėkmingiausiai organizavusius mokinių veiklas, taip pat įteikė įvairių renginių vykdytojų pažymėjimus. Klasių auklėtojai padėkojo mokinių tėveliams.
Šventėje koncertavo muzikos mokytojos Kristinos Valčiukienės parengtos mergaitės: penktokė Miglė Malinauskaitė ir šeštokė Gabija Koryznaitė. Renginio vedėjai devintokai joms ir mokytojai nuoširdžiai padėkojo. Padėkota ir kitiems žmonėms, padėjusiems surengti šventę: rėmėjai Irenai Kriaučiūnienei – už finansinę paramą, technologijų mokytojai Dianai Masiliūnienei ir dailės mokytojai Danguolei Kavaliauskienei – už spalvingus šventinius papuošimus, Robertui Krakauskui – už muzikinį foną, techninio personalo darbuotojams – už improvizuotos salės sukūrimą, informacinių technologijų mokytojui Mantui Jasiukaičiui – už renginio filmavimą dronu.
Mokiniai, jų tėveliai, pedagogai, kiti šventės dalyviai buvo pavaišinti ledais (tai mokyklos dovana). Pageidaujantys galėjo nusifotografuoti prie specialiai šiam renginiui sukurtos spalvingos fotosienos (sukūrė devintokai). Visi galėjo pasigrožėti 5-10 klasių meniškais „Vasaros portretais“ ir būrelio „Fantazijos pasaulyje“ bei dailei gabių mokinių tapybos darbais (vaikus konsultavo dailės mokytoja), iš medžio drožinėtomis kaukėmis, kurias devintokai, vadovaujami mokyklos direktoriaus, kūrė dešimtokams. 
Taigi, šventėje buvo nemažai įdomių, linksmų, įsimintinų akimirkų! Ugdymo procesas užbaigtas sėkmingai, džiugiai ir prasmingai!

Roma Buivydienė, 9 klasės auklėtoja

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-27 13:14:34