Pasirinkite kalbą

Naujienos

Prabėgo turininga ir intensyvi antroji „Europos žmonių festivalio“ diena

2022 m. Liepos 26 d.


Prabėgo antroji „Europos žmonių festivalio“ diena, kupina intensyvios veiklos, kūrybos ir nepakartojamų įspūdžių.

Liepos 25 d. „Europos žmonių festivalyje“ Lietuvai atstovaujanti komanda iš Radviliškio dalyvavo krepšinio ir petankės varžybose. Krepšinį žaidė su Airijos, Prancūzijos, Vengrijos ir Liuksemburgo komandomis. Mūsiškiams sekėsi puikiai – nusileido tik šeimininkams. Petankės varžybose sekėsi kiek prasčiau, tačiau komandos nariai kovojo kiek turėjo jėgų ir išmonės! Kultūrinė grupė turėjo galimybę pasigrožėti Liuksemburgo gamta, buvo išvykoje, kurioje dalyvavo fotografavimo konkurse. Nuostabiai kūrybingomis nuotraukomis būtinai pasidalinsime pasibaigus balsavimui. Antrąją festivalio dieną prasidėjo ir rūbų iš antrinių žaliavų modeliavimo varžybos.

Vakarą vainikavo Lietuvių kultūrinis pasirodymas. Tai buvo šokio ir dainos sintezė. Festivalio dalyviai susipažino su mūsų šalies šokiais ir dainomis. Visų šalių atstovai kartu su mūsiškiais sukosi liaudiško šokio „Grandskveras“ ritmu. Tokia buvo antroji „Europos žmonių festivalio “ diena.

Šiandien mūsiškiai savo jėgas išmėgins indiakos ir stalo teniso varžybose, toliau savo meninius gebėjimus demonstruos kurdami rūbus, dalyvaudami gatvės teatro varžytuvėse bei kulinarinius sugebėjimus demonstruos gamindami įvairius patiekalus. Linkime kūrybinės išmonės, sportinio azarto ir sėkmės. 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-27 12:00:41